• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 dmr 2016 set !!!!!

Cevap: Pa800 dmr 2016 set !!!!!

kardeşim seti denedim ve drum kitler çalışmıyor sanki ritimleri çekmişsin toplamışssın drum kitleri ayarlamadan paylaşmışssın gibi ve ensturman sesleri çok kofti beğenmedim olmamış setin

set olmamis mi sn ne bekliyodun smdiye kadR kc set paylastim cogu klavyecide bnm topladigm setler var. sn daha iyisini yaparsn ins

Valla 900 de sorunsuz çalışıyor tekrar emeğine sağlık

eyw ustat bu son paylastigim son set simdi yapicagim set tati emo2 doruk selousb cym2 karisik olacak paylasmam :)

kardeşim bu setini bekliyecem kolay gelsin bu şimdiki set neden çalışmadı bende anlamadım bir yardım edecek kimsede yok önce ki yoruma yazdım yine yazıyorum pa800 klavye v2 256 mb ram 16 dk yüklü dmr 2016 seti neden okutamıyorum yardım edin ???

okutamamakla neyi kasdettin....seti görmüyormu...yüklemüyormu...tam acıklık getirirsen sorununa yanıtlamaya çalışırız inşallah....

Seti görüyor ve yukledim ama kitler sanki çalışmıyor gibi yada edit olmamis gibiydi orgu kapat aç yaptim halen ayniydi bu sorun tek bende mi oldu şuan karma set yüklü kullanıyorum yani anlayamadım....

merhaba seti yuklerken NOT ENOUGH SPACE die bi hata alıoyorm nasıl çözebilirim

eline koluna sağlık kardeşim önceki setini denemiştim eminim buda güzeldir kolay gelsin

Eyvallah ugurum bunu bir bakayım 256 lık lar fena olmuyor hani :))
eline saglık