• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Ekran geç açılması EKRAN SORUNU!

Cevap: PA800 Ekran geç açılması EKRAN SORUNU!

64 mb ram 'li ,içinde herhangi bir set yüklü ,sorunsuz bi pa800 'ün ekranın normal açılma süresi nedir arkadaşlar ? bilenler cvp yazarsa sevinirim

64 mb ram 'li ,içinde herhangi bir set yüklü ,sorunsuz bi pa800 'ün ekranın normal açılma süresi nedir arkadaşlar ? bilenler cvp yazarsa sevinirim

1 bucuk ile 2 dk arasında değişiyor açılma süresi

Yüklü setin içeriği o setteki pcmlerin yapısı,içinde varsa looplar veya meyanlar vs açılışı uzatır.Bilgisayar gibi düşünün yeni formatlanmış bilgisayar ile şişmiş bilgisayarın açılışı gibi.

Yüklü setin içeriği o setteki pcmlerin yapısı,içinde varsa looplar veya meyanlar vs açılışı uzatır.Bilgisayar gibi düşünün yeni formatlanmış bilgisayar ile şişmiş bilgisayarın açılışı gibi.

Org için değil ama bilgisayar için bir tavsiye vereyim.Advanced System Care programı bilgisayarı tekrardan yapılandırarak o şişmeyi önlüyor.Pek inanmazdım bu programlara ama cidden bilgisayar formattan yeni çıkmış gibi oluyor.İki yıl hiç format atmadan kullanırsınız makineyi.

sorunu olan arkadaslar uzun zamandır sıtede gırmıyorum yınede gırmasemde onlarca arkadaslar sıteden telden ulasarakta ulaştılar elımızden geldıgınce yardımcıollmaya calısıoruz sorunu olan lar ulaaşabiıirler 05436267545 not yardımve bılgıyı alan arkadaslar sıtedebubılgıyı paylassınlarkı baska arkadaslarda okuyup faydalansınlarr bızede teknık konular kalır enazından . bıde şu sıkıntı var yardımı alıp sıkıntısı hallolan arkadaslar nedense aramazvede sormaz oluyorlar bır kacarkadas haric enazından bır mrba der kapatır insan olsun yınede buradayızuzunzamanolsada telden bırsekıldede ulasıosunuz herkese sorunsuz sıkıntısız gunler yıllar halil yaman yaman elektıronik zonguldak 05303276697 ekran donması olan arkadaslar pa800

Moderatör tarafında düzenlendi:

benim sorunum devam ediyor ilk açtığım zaman hiçbir sorun olmuyor ama 2 veya 3 saat açık kaldıktan sonra kapatıp 10 dakikda sonra açtığımda ekran gelmiyor karanlık ışıklar yanıyor düğme ışıkları 1 dakika sonra filan anca ekran geliyor ben daha çare bulamadım böyle durumda olan arkaşların cevaplarını bekliyorum teşekkürler...

kardeşim klavyenin içindeki lehimlerde çatlak varsa o bile etkileyebilir ve soket kablo var o da ihtimal yani dtl yolu görünebilir sana...

benim yeni aldığım korg pa2x de aynı sorun var.ekran çok geç geliyor...16 dk yükledim ondan sonra oldu diye düşünüyorum...dtl versiyon 2.1 itekrar yükle dedi.deneyeceğim..

Benim pa500TR de başıma bir kere geldi ekran zaman zaman böyle bir kaç saniye geç gelmesi olmuştu ama ilk defa geçenlerde ekran hiç gelmedi ama led ışıklar yanmıştı sonra arkasından adaptör girişini biraz oynattım yeniden açtım sorun düzeldi...Çünkü benim adaptör jakının en ucunda bulunan siyah plastik çember çıkmıştı zaman zaman çalarken hafif bir oynamada jak oynaması nedeni ile org kapanıyordu...Saygılarımla

Korgun geç açılması zaten bilindik bir şey değil mi? Umut Açıkgöz TRT de Kadir Çöpdemirin programında pa800'ü kapanınca açılıncaya kadar bayağı zor anlar yaşamıştı programda her ikiside...