• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

Cevap: pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

ben seti çok beğendim.şuan kullanıyorum.teşekkür ederim ersin abi...emeğine sağlık...bu arada ersin abi biryerlerde çıkıyormusun.nerde çalıyorsun...saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben set yapmaktan falan anlamam.Yapamamda.Ama kendimi orta halli set değerlendirmesi yapabilecek durumdayım diye düşünüyorum.Ben bu seti yüklediğimde seti incelemek için çok vakit harcadım.Fakat inanın bu set besburv3.nyanından bile geçemez.Karalamak için değil sonuçta emek harcanmış saygım var ama asla bu seti makinama yüklemem.

Kendime acaba ben dinleme algılama özürlümüyüm demekki bendeki seti yükleseler ağzı açık kalırlar diye düşünmüyor değilim.

Buraya yüklenen setlerin ne bir düzeni var nede ritim ve seslere rahat ulaşılabilir görüntüsü var.İki tane yaylı üzerine oynama yapıp iki tane ritime efekt ekleyip sırf bir ses yada iki ritim güzel diye bütün seti övmek bence bizler için zaman kaybı.
Ben buakşam elimdeki seti aynı bu forma yükleyeceğim.Elimdekini paylaşacağım.Kendi setimi çalarken ersin erenin bu setini neden beğenmediğimi anlayacaksınızdır.

Sakın art niyet düşünmeyin.Ben kendi yorumumu yaptım.Buakşamda bu formda kendi setim olmayan ama kullandığım seti sizlerle paylaşacağım.

bu seti neden beğenmediğini anlayamadım.demekki bendede sorun var.sakın yanlış anlama polomik olsun tartışalım diye söylemiyorum.ama bu set olayı aynı usb gibidir kimisine hoş gelir kimisi beğenmez.çok iddalı konuşmussun bence.setini yükle arkadaşlar karar versinler.gerçekten senin setin iyi ise o zaman seni canı gönülden kutlayalım.saygılar...

Ben set yapmaktan falan anlamam.Yapamamda.Ama kendimi orta halli set değerlendirmesi yapabilecek durumdayım diye düşünüyorum.Ben bu seti yüklediğimde seti incelemek için çok vakit harcadım.Fakat inanın bu set besburv3.nyanından bile geçemez.Karalamak için değil sonuçta emek harcanmış saygım var ama asla bu seti makinama yüklemem.

Kendime acaba ben dinleme algılama özürlümüyüm demekki bendeki seti yükleseler ağzı açık kalırlar diye düşünmüyor değilim.

Buraya yüklenen setlerin ne bir düzeni var nede ritim ve seslere rahat ulaşılabilir görüntüsü var.İki tane yaylı üzerine oynama yapıp iki tane ritime efekt ekleyip sırf bir ses yada iki ritim güzel diye bütün seti övmek bence bizler için zaman kaybı.
Ben buakşam elimdeki seti aynı bu forma yükleyeceğim.Elimdekini paylaşacağım.Kendi setimi çalarken ersin erenin bu setini neden beğenmediğimi anlayacaksınızdır.

Sakın art niyet düşünmeyin.Ben kendi yorumumu yaptım.Buakşamda bu formda kendi setim olmayan ama kullandığım seti sizlerle paylaşacağım.

merakla bekliyoruz!. ..

Kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın.Burası tartışmalara paylaşımlara açık bir site dozunda ve düzeyli olarak.Ben seti karalamak kötülemek anlamında söylemek istemedim.Benim bakış açım buydu.Şimedi ben kendi kullandığım seti yükleyecim bunun bir set yarışması olarak görünmesini asla istemiyorum çünkü benim kendi yaptığım set değildir sadece kullandığım settir.Yorumlar olduğu zaman belkide ben müzik hakkında bakış açımı varsa sabit fikrimi değiştireceğim.Buda benim için olumlu bir gelişmedir.Seti EXTREME adı altında 2 saat içerisinde yeni bir konu olarak upload edeceğim

arkadaşlar bahsetmiş oldum set sitede yüklüdür.İndirip değerlendirme yapabilirsiniz.

sevgili kardeşim.ilk iki cümlen ile zaten her şeyi anlatmışsın.geriye kalan teferruat olmuş.beşbur setle kıyaslaman çok ayıp olmuş.her set güzel.hepsinde faydalanacak şeyler var.özellikle beni niye seçtin anlamadım.pek düşmanımda yoktur ama neyse.yeni setin hayırlı olsun.önemli olan faydalı olabilmek ve paylaşmak.ellerine sağlık.kal sağlıcakla.

Ersin bey kişiselleştirmeyin.Emeğinize tek elime etmedim etmemde.Düşmanlığımda yoktur.
Sadece değerlendirmem budur.İyi akşamlar

Ersin bey kişiselleştirmeyin.Emeğinize tek elime etmedim etmemde.Düşmanlığımda yoktur.
Sadece değerlendirmem budur.İyi akşamlar

baba ozeline kac kez mesaj attim okuyup geri donebilirmisin? saygilar...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri