• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: Pa800 yardımlarınızı bekliyorum.

Ben aradım orasını. Pek ilgili değildi kafama yatmadı başka yerden baktım. Aynı sorun sende de oldu potans değiştirince DüZeldi mi ?

Aynı sorun oldu fakat potans değişmedim nand format ve de usb den düz format atıp globali ve de song book klasör leri değiştirdim düzeldi bu rip durumlarda öncelikle sağlam global bulup değiştirmek gerekir sonrasında potans a bakılmalı hatta formattan sonra potansin bozuk olduğunu anlaman için seti hiç yüklemeden pitch bender ı kontrol etmelisin ben bu şekilde anladım olayı

Aynı sorun oldu fakat potans değişmedim nand format ve de usb den düz format atıp globali ve de song book klasör leri değiştirdim düzeldi bu rip durumlarda öncelikle sağlam global bulup değiştirmek gerekir sonrasında potans a bakılmalı hatta formattan sonra potansin bozuk olduğunu anlaman için seti hiç yüklemeden pitch bender ı kontrol etmelisin ben bu şekilde anladım olayı

ABi bu dediğin işletmeleri nasıl yapabilirim bana detaylı olarak anlatabilirmisin ?

ABi bu dediğin işletmeleri nasıl yapabilirim bana detaylı olarak anlatabilirmisin ?

Tabikide neden olmasın nasipse yarın telde görüşelim elimden gelen yardımı yaparım yeterki faydamız olsun

Hocam olay tamamen potans problemiymiş. Değiştirdik süper oldu Yardımlarınız için teşekkürler

Geçmiş olsun