• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 yeni set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Izmirli volkan set

arkadaşlar volkan arkadaşımız üslubunu bozmadan cevaplamış bu konuyu lütfen uzatmayın. seti indiren indirsin kullanan kullansın. adam set benim değil diyor ısrarla üzerine gitmenin ne anlamı var anlamıyorum. bırakın set yapmayı bir tane ritim yazmak yeri gelir günlerini alır bir insanın. burada ciddi anlamda bir emek var uğraş var. oturduğumuz yerden bir tık la indirip usb ye atıp orgumuza can veriyoruz nekolay. birde adama cephe alıp neyi sorguluyorsunuz. cevaplarımıza yorumlarımıza lütfen dikkat edelim.

konu başlığı tarafımdan değiştirilmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Izmirli volkan set

arkadaşlar volkan arkadaşımız üslubunu bozmadan cevaplamış bu konuyu lütfen uzatmayın. seti indiren indirsin kullanan kullansın. adam set benim değil diyor ısrarla üzerine gitmenin ne anlamı var anlamıyorum. bırakın set yapmayı bir tane ritim yazmak yeri gelir günlerini alır bir insanın. burada ciddi anlamda bir emek var uğraş var. oturduğumuz yerden bir tık la indirip usb ye atıp orgumuza can veriyoruz nekolay. birde adama cephe alıp neyi sorguluyorsunuz. cevaplarımıza yorumlarımıza lütfen dikkat edelim.

konu başlığı tarafımdan değiştirilmiştir

sizlerin bu anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim bu şekildeki düşünceleriniz bize heves veriyor... Çoğu usb yapan arkadaşlarçok zor şartlarda yapıyorlar Özelikle manevi açıdan. bilgi donanımının yarattığı iş aşkı olmasa 2 dakika bile uğraşmazlar.

Cevap: pa800 yeni set

hocam memleketimizde malesef meyve veren ağaç taşlanıyor biliyorsunuz. emeğinize çok büyük saygım var. klavye çalmak başka bir olgu, altyapı yapmak bambaşka bir olgu. eğer sizler bukadar uğraşıp emek verip bu ritimleri sesleri yapmazsanız emin olun bir çoğumuz (başta ben) bu işten ekmek yiyemeyiz. benim babam oto tamircisi, arabadan anlamayan şöför milletine çok kızardı ''direksiyon şöförü bunlar'' derdi. işte bizde klavyenin direksiyon şöförüyüz :) klavyenin dilinden anlayan sizlersiniz. tabiki emek varsa bir karşılığıda olacak. sonuçta hiçbirimiz babamızın hayrına çalmıyoruz :)

Volkan kardeş ben seni çokmu kötüledim sanki bu set senin dir dedim 1. Si 2. Ise bu seti paylaşanlar saolsun dedim ve herşeyin para ile olmadığını kanıtladım zaten senle konuşmam hata bir kere ama yinede hatamı düzeltiyim ve yanlış anlaşılmasın diye konuya değinmek istedim ben senle faceden arkadaş ken sana set lazım abi demiştim ve ücret konusu açmıştık bura yabancı değil herkes hakkını alır tabiki emek sarf edilmiş ve senle para konusu açıldığında sen ters tepki verdin setini para ile alacaktım ve kendime değildi bir arkadaşıma yardımcı olmak içindi senle yüz yüze görüştürecektim ama engellemenin anlamını anlamadım bu yüzden seni kötüledim işine gelmediğini ben değilse kimsenin ekmeği ile oynamam ve bir işte emek varsa saygımız var ve kendini hayvan demenin de gereği yok çok şükür insanız yarası olan gocunur fazla söze gerek yok ve sizle facede konuşurkende böyle ters cevap verirdiniz bu yüzden size karşı kinim var bunuda erkekçe söyledim senin sede senin değilsede bu set paylaşımdan ve emegi geçenlerden teşekür edrim ve yine duacıyım uzatmaya gerek yok.. Saygılar...

Bak sen çok dengesizsin Hala diyosun ki kendine hayvan demene gerek yok yarası olan gocunur diyosun
engellememin sebebide
1 ya virüs vardır senden bana bi paylaşım yapıyodur
2 videolarıma saçma yorum yapılmıştır
3 yada dengesiz bir mesaj gelmiştir
bukadar önemliyse bu olay arayıp konuşsaydın benimle buralara Bana kinin olduğunu yazmana gerek kalmazdı

benimle uğraşmayı bırakta kendini geliştir bi iş ortaya koy ben de başkalarıda beğenip takip edeyim seni Ama Fesatsan en küçük şeyden kıl kaparsın

Volkan kardeş ben seni çokmu kötüledim sanki bu set senin dir dedim 1. Si 2. Ise bu seti paylaşanlar saolsun dedim ve herşeyin para ile olmadığını kanıtladım zaten senle konuşmam hata bir kere ama yinede hatamı düzeltiyim ve yanlış anlaşılmasın diye konuya değinmek istedim ben senle faceden arkadaş ken sana set lazım abi demiştim ve ücret konusu açmıştık bura yabancı değil herkes hakkını alır tabiki emek sarf edilmiş ve senle para konusu açıldığında sen ters tepki verdin setini para ile alacaktım ve kendime değildi bir arkadaşıma yardımcı olmak içindi senle yüz yüze görüştürecektim ama engellemenin anlamını anlamadım bu yüzden seni kötüledim işine gelmediğini ben değilse kimsenin ekmeği ile oynamam ve bir işte emek varsa saygımız var ve kendini hayvan demenin de gereği yok çok şükür insanız yarası olan gocunur fazla söze gerek yok ve sizle facede konuşurkende böyle ters cevap verirdiniz bu yüzden size karşı kinim var bunuda erkekçe söyledim senin sede senin değilsede bu set paylaşımdan ve emegi geçenlerden teşekür edrim ve yine duacıyım uzatmaya gerek yok.. Saygılar...

Al bakalım burda neden engellediğim

BÖYLE İNSANLARI ARANIZA SOKMAYIN TRAKYAMÜZİK ÜYELERİ

Volkan kardeş senindemenle banlanacaksam iyi valla bizim de desteğimiz oluyor ben roland kullanıcısı olarak gw8 bölümünde paylaşımcıyım eger ki siz in demeniz ile banlanırsam valla çok yazık ben konuyu kapatıyorum siz uzatırsanız mecbur yazarım burda hak sorunu var ben kendi hakkımı savunurum bunun için ban yersem diğer üyeliğimle gi,rerim artık napalım kader:(((((

Hem bu set pa800 içindeğil bu değil konu burdada senden yamaha setini verebilirmisin dedim bu o konu değil birkere konu pa800 ben pa800 setini para ile alacaktım bu mesajda bir kanıt yok neyse elinden geleni ardına koyma sen allahından bul allah görüyor benim kimseyle alıp veremediğim yok ama böyle devam edersen çok yazık yaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...