• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 yeni set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa800 yeni set

''herkes hakkını alır tabiki emek sarf edilmiş ve senle para konusu açıldığında sen ters tepki verdin setini para ile alacaktım ve kendime değildi bir arkadaşıma yardımcı olmak içindi senle yüz yüze görüştürecektim ama engellemenin anlamını anlamadım bu yüzden seni kötüledim''

arkadaşım konu tyros yada pa800 farketmez. volkan yaptığı seti para karşılığı verdiğini belirtmiş sen inada bindirmişsin. mesele banlanman değil. sen bu bedavacılık huyundan vazgeç bir an önce. gittiğin bir extrada iş bitince adam sana ''saol kardeş allah razı olsun dese bu kelime senin emeğini ödermi? herkez buişin bir ucundan geçimini sağlamanın derdinde. sen çalıyorsun söylüyorsun para kazanıyorsun. volkan ritim yazıp para kazanıyor bu böyle dönüşümlü gidiyor. kimse burada emeğini bedava sunmak zorunda değil. yaptığın emek hırsızlığına girer. allah razı olsun derken birgün allahın huzuruna kul hakkıyla çıkmamanı temenni ederim
konuyu uzatmayın taraflar son sözlerini söyledi. daha fazlası can yakacaktır

Neyse hocam daha fazla kimseyi rahatsız etmiyelim ve siz nederseniz o olsun siz bilirsiniz en iyisini ben bedavacıyım napalım fakirlik işte ama çok şükür allahıma aç değilim açıkta değilim ve ben burdan özür dilemek istiyorum sayın trakya müzik ailesinden ve değerli üyelerden rahatsızlığımdan dolayı özür dilerim böyle olmasını istemezdim ama işte 1 sene önceki olaydan dolayı koptuk neyse artık kiminle arkadaşlık kuracağımızı anladık arkadaş kendi istemiyor beni ve sizlerdende ayırmak istiyor buna göz yumuyorsuz tabi burda fakir olanlara tekme atarlar... Saygılar

bu kadar uzamasna gerek yktu set volkan abının olsn olmasn set forumda ındırn kullanın tesekkur edın ne blm tartsmalara gerek yk

seti deneyen arkadaşlar biraz içeriği hakkında bilgi verebilirler mi acaba ..??

rıtm volkan tarzı hep set onun olablılr ama km paylastysa ayıp etmş

üstat emeğine saygı

kullanan varmı set 69 mb görünüyo sıkıntı yapmasın bi kişi bi yorum yapsa benim klavye 64 mb

yukle kardesm set cok guzl set agırlık pop ve slow rıtımler var ama romanlar ve dıger rıtımler bol bol izmirli volkanın kırık setı sanrım kırmıslar seti

tşk hocam elinize saglık

teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...