• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800_os_v201 16 DK

Cevap: Pa800_os_v201 16 DK

evet takip ettigimkadar bunlar önemli konular birde sunu anlatsaniz seti yükledim simdi seti silmek istiyorum ve baska set yüklemek istiyorum format atmadan olurmu yoksa format atmam gerekmi her set yüklememde..
birde Jazz01 arkadasin sorusunun cevabini merak ettim
korgpa.com'dan indirdiğim 2.02 versiyonu yükledim diye bir baslik girmis simdiden tessekürler ederim.....

yaw niden bize yazmıyolar iyiki bilmiyoruz haaaa.2.01 i yükledim sonra ekran ayarı sonrada göktuğ-albayrak seti yükledim ama sonunda device generic error dedi yine aynı son ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emeğine ve yüreğine sağlık paylaşımın için teşeküler. BAŞARILAR....

bu dosyayı ben usb de setlerın oldugu kısma attım usb de goruyo ama open dedıgım zaman dosya cıkmıyor ekrana

bu sistem dosyasıdır orgu kapat intro1den aç indirdiğin 16 dk osu usb den seç load yap yuklenecektr sonra setini yukle

iyi istiyorum

sakın yüklemeyin arkadaş lar bana 00 lşiraya mal oldu ekran ayarları dokunmatik iptal olsu sakın

yapmasını bıldıkten sora bıse yokta bılene yaptırmak lazım

yapmasını bıldıkten sora bıse yokta bılene yaptırmak lazım

bak burdan inirdiğin dosyayı zipten çıkart sonra dosya ile birlikte usbne at orgu intro 1den aç gelen ekrandan usb yi seç sonra os klasörünü aç dosya karşına çıkacaktır load yap bukadar basit gayret edin

talha senin org bozulmamış sistem yükledinmi globalden ekran ayarı yapacaksın yapmazsan ekran randuman vermez
yor tamire yollamışsan kusura bakmada neyse

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri