• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800İle İlgili Sorum Olucak Arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan bhathu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

bhathu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800
Pa800de edıtledıgım duznledıgım setımı flash bellege cıkarttıktan sonra orga format attım fakat flashımdakı setımı tekrar yujklemeye calstgmda Thıs Is not PA fıles dıye bı hata aldm yada bu hatayı almadıgım takdırde de dk dosyalarım ıslev gormuyo.Nedendırkı.Bı ayarı falanmı war.yardımcı olursanız sevınırım.smdıden tesekkurler.

Cevap: Pa800İle İlgili Sorum Olucak Arkadaşlar.

Pa800de edıtledıgım duznledıgım setımı flash bellege cıkarttıktan sonra orga format attım fakat flashımdakı setımı tekrar yujklemeye calstgmda Thıs Is not PA fıles dıye bı hata aldm yada bu hatayı almadıgım takdırde de dk dosyalarım ıslev gormuyo.Nedendırkı.Bı ayarı falanmı war.yardımcı olursanız sevınırım.smdıden tesekkurler.

hocam sanırım seti yedeklerken kutucukları işaretlemediniz veya bazı kutular işaretli değildi,bu yüzdende set eksik olunca org hata verdi,
kutucukları dediğimiz şey şu---
seti yedeklerken karşımıza neleri yedeklememizi soran panel çıkıyor,
global
perfor
saund
pcm
,,,,
,,,,

bunların karşılarında kutular oluyor,bunların hepsini işaretlemeniz gerekirdi,

İşaretlemstm hocam ıyı hatrlıyorm.dkda kıtlerın ısımlerı war fakat kndılerı yok.acaba ramdenmı kaynaklıdedm fakat baska set yukledıgımde herhangı bır sıkıntyla karsılasmadm....

set yedekleme esnasında oluşan bir sorundan kaynaklanabilir.. setinizi yedekledikten sonra boyutunu kontrol ediniz.. daha önce bende yedeklemede bu tarz sorun yaşamıştım..
usb den yada sistemsel bir sorundan kaynaklı yarım kalmış olabilir..

diğer yandan setinizi bir klasör oluşturup içerisine yedekleme yaptıysanız o klasörü değil içerisindeki setadı.SET yazan dosyayı gösterip yükeleme yapmalısıız..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri