• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80'cilere SESLENIYORUM

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba arkadaslar dun bana pa80'i satan arkadasi aradim ve dedim sample yukleyebilirmiyiz korg pa80'e ve bana dedi yukleyemezsin, nasil yapacam simdi bu edi zurna koymam icin ,bende turkish arabic flash karti var
arkadaslar yardim lutfen cunku edi zurnaya hastayim ve edi zurna sample"lunu koymak isterim orguma
acaba bir flash karttaki bir kac dosya silsem sample yukleyebilirmiyim ?

FRANSADA OTURUYORUM VE BURDA HIC FLASH KART SATMIYORLAR TEK ARABIC TURKISH FLASH KART SATIYORLAR ODA BULURSAN TABIIII

Cevap: pa80'cilere SESLENIYORUM

ehehe kimse yokmu

eğer boş yer yoksa yukleyemessin o yüzden edi zurnalı olan bir başka cardın backuplarını yuklüyceksin kendi kartını silip..

turkish arabic deki bazi dosyalari silsem olur mu ?

kart dolumu yapan yer yok sanırım,korg pa80 e sample yükleniyor,kartta boş yer varsa sorun olmuyor,ama pa800 1x 2x 3x gibi değil,biraz uğraştırıyor,sample yüklemek için 1 tane sample silsen komple karışıyo ortalık,seslerin çoğu bozluyo yani sildiğin sesle edit yapılan tüm sesler bozuluyo,
bence senin yapman gereken,kendine yükleme ekipmanı ayarlaman,kardeşim orgu alırken neden bunları düşünmedinki,bak senin için büyük sıkıntı oluyo,

sende şimdi disketlik olsaydı,kafana göre yüklemeni yapardın silerdin,yavaş yavaş hallederdin,
flaş karttan istediğin sampleyi silip istediğin sampleyi yüklersin,pa80 sample orgtur,kim demişse sana onu bence bilinçsizce konuşmuş,eğer ilk defa sample yükleme yapacaksan sana önermem tek başına yapamazsın,sana önerecem yükleme ekipmanı bulmak mecburiyetindesin,pa80 kullanıyorsan bulmak mecburiyetindesin yoksa sıkıntıda kurtulamazsın,
ya pa80 ni satıpta usb girişli org alıcaksın ya da yükleme ekipmanı bulacaksın,

elindeki kartın kilitini açıp içindeki verileri sileceksin sonra bulduğun kart backuplarını yükleyeceksin yalnız bu işlemlerin nasıl yapıldığını araştır oldukça karışık ama yapabilirsin ama zor herkez yapamıyor:) ayrıca pa80 kullanan prof kimse kalmadı galiba yardımcı olacak işin zor.

yukleme ekipman nedir lutfen ?

of ulan of nasil yapacam arkadaslar lutfen ama lutfen yardim ben size guveniyorum arkadaslar destek olursaniz yapabilirim bu isi

bak kardeşim yükleme ekipmanı derken,disket sürücüsü ve disket lazım sana yada full dolu hardisk

yada yapabilirsen şunu yap,
orgun kasanın içerisinden hardiski çıkar,piyasda ne kadar pa80 seti kart bakupu varsa hardiske yükle ve orga tak,bu şekilde de olur,ondan sonra istediğin seti siler istediğin seti yüklersin,diskete v.s gerekte olmaz,

tmm hard diski cikarmayi denecem fakat bana tek edi zurna lazim diyelim tek sample yuklesem olur mu yani hard diske tek edi zurna koymayi istiyorum cunku zaten bana lazim olan tek sey bu sample ,diyelim yukledim sonra calisir mi, cunku adam bana soyledi ki sample koyamam