• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80'cilere SESLENIYORUM

Cevap: pa80'cilere SESLENIYORUM

turkish arabic komple silirsem o zaman baska bir set koyabilirmiyim ama 8mb lik flash onun icin hangi set olur buna bilmem

arkadaslar internetten biraz arastirdim benim turkish arabic kartima format atsam yani sifirlasam sonra baska backup yuklesem olur mu ? ama 8mb kart ona gore hangi set olur edi zurna felan olmasi lazim lutfen yardim

Arkadaşım sonunda benim korktuğum şey başına geldi. İşte ben bunun için tedirgindim. Bu senin kart piyasadaki en kötü karttır. Silinmez ve yüklemeye izin vermez. En kısa çözüm olarak bir 16 MB yeni Kart almalısın ve boş ise kendin yüklemelisin. Eğer gözden 200 TL yi çıkardım dersen sana dolusunu ve EDİ zurnalısını gönderebilirim. İstanbul Gaziosmanpaşa da yım. Adım Muzaffer MSN. sazgrubu@hotmail.com GSM.0535-615-99-18 Tabi ki İstanbul dan bir gelenin veya tanıdığın var ise, yoksa ki Fransa ya gönderebileceğim bişey değildir. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

tmm hard diski cikarmayi denecem fakat bana tek edi zurna lazim diyelim tek sample yuklesem olur mu yani hard diske tek edi zurna koymayi istiyorum cunku zaten bana lazim olan tek sey bu sample ,diyelim yukledim sonra calisir mi, cunku adam bana soyledi ki sample koyamam

tek olmuyo çünkü kartın boş yer yok. bizle sıfırdan card yaparken tek bir ses için cardın içindeki bütün sampleleri tınıları numaralandırıp export yapıp beğenmediğimiz samplerin yerine yenilerini ilave edip tek tek yine cardda import ediyorduk lakin bu işte bilmeyen için çoooooookkkk zor ve zordur. o yüzden sen edi zurna hangi cardda varsa araştır bul mce programı işle cardını silip aynı programla yenisini yukle ve setide orguna yukledinmi tamamdır kardeşim.

at o cardı başını ağırtma yedek olarak kalsın :)

ben fransada oturuyorum turkiyeden posta ile getiremez miyim ?

arkadaslar bakin ne buldum

PA 80 KİLİTLİ KARTI SİLME

-PA 80 ORGUMUZA KİLİTSİZ KARTIMIZI TAKIYORUZ
-ORGUMUZU KAPATIP “CARD MANAGER” ADLI DİSKETİMİZİ TAKIYORUZ
-ORGU AÇIYORUZ VE “ENTER” DİYORUZ
-BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA “PROTECT CARD” VE “ERASE CARD” YAZILARI ÇIKIYOR
(PROTECT CARD KİLİTSİZ KARTI KİLİTLER)
(ERASE CARD KİLİTLİ KARTI SİLER)
-BİZ KARTIMIZIN SİLİNMESİNİ İSTEDİĞİMİZ İÇİN “ERASE CARD” SEÇENEĞİNİ SEÇİYORUZ VE KARTIMIZI SİLİYORUZ…

SIMDI BEN BU ISLEMI YAPSAM SONRA BASKA BIR SET YUKLESEM OLMAZ MI ?

arkadaslar bakin ne buldum

PA 80 KİLİTLİ KARTI SİLME

-PA 80 ORGUMUZA KİLİTSİZ KARTIMIZI TAKIYORUZ
-ORGUMUZU KAPATIP “CARD MANAGER” ADLI DİSKETİMİZİ TAKIYORUZ
-ORGU AÇIYORUZ VE “ENTER” DİYORUZ
-BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA “PROTECT CARD” VE “ERASE CARD” YAZILARI ÇIKIYOR
(PROTECT CARD KİLİTSİZ KARTI KİLİTLER)
(ERASE CARD KİLİTLİ KARTI SİLER)
-BİZ KARTIMIZIN SİLİNMESİNİ İSTEDİĞİMİZ İÇİN “ERASE CARD” SEÇENEĞİNİ SEÇİYORUZ VE KARTIMIZI SİLİYORUZ…
SIMDI BEN BU ISLEMI YAPSAM SONRA BASKA BIR SET YUKLESEM OLMAZ MI ?

malesef sendeki card için geçerli değil bu işlem çünkü sende olan içerden kilitli.bence uğraşmayada değmez çünkü 8mb card piyasada bulunan backuplar hepsi 16mb dir kiliti açsanda pek işine yaramıycaktır 8mb backup pek yok olsada beğenmzsin eksikleri çoktur

kosovali ne yapmam lazim flash kart alamam fransada yasiyorum ve bu sene turkiyeye gelemicem ,ailem dostum bile gitmeyecek ,acaba korg triton mu alsam