• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

birde tipi konusunda bişey söyliyim ben pa900 kullanmaya başladım 2 gün sonra arkadaşın pa800 ünü çalayım dedim 2 dkka zor sabrettim ekran ufak hiçbişey görünmüyor nasıl tipsiz geldi anlatamam pa800 sviçler sert çok dağınık düzen ilginç geldi yani göz alışkanlığı insanı aldatıyor.

önümüzdeki sezon birçok değerli üstadın pa900 projesi var klavye daha yeni ben usb yapsam kaç kişide bu klavye var ki usb sonuçta satılan klavyeyle doğru orantılı satılıyor. 50 kişiye satmak için uğraşmam yani o kadar sample çek kit hazırla ses hazırla set hazırla deymez şimdilik

Merak etme yakında çok kişi PA900 e geçiş yapacaktır özellikle şuan beğenmeyenler..Korg ana bayi ile görüştüm,adamların elinde hala PA800 var ama bana PA900 varken 800 almak mantıksız dediler ve şunu söylediler kısaca,PA800 e bir sürü masraf yapacaksın fiyatı 3X olacak ama kendi 900 olamayacak diye..

Tamam PA800 belki PA900 den daha estetik ve sağlam ama donanım ve özellik olarak açık ara PA900 önde..Birde PA900 ön panel ve switcler gerçekten çok kullanışlı ve güzel..

Birde alışmaya bağlı,ilk gördüğünüzde belki hoşunuza gitmeyebilir ama insan sonradan fena alışıyor ve eskiyi beğenmiyor ki örnek vermişsiniz zaten :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merak etme yakında çok kişi PA900 e geçiş yapacaktır özellikle şuan beğenmeyenler..Korg ana bayi ile görüştüm,adamların elinde hala PA800 var ama bana PA900 varken 800 almak mantıksız dediler ve şunu söylediler kısaca,PA800 e bir sürü masraf yapacaksın fiyatı 3X olacak ama kendi 900 olamayacak diye..

Tamam PA800 belki PA900 den daha estetik ve sağlam ama donanım ve özellik olarak açık ara PA900 önde..Birde PA900 ön panel ve switcler gerçekten çok kullanışlı ve güzel..

Birde alışmaya bağlı,ilk gördüğünüzde belki hoşunuza gitmeyebilir ama insan sonradan fena alışıyor ve eskiyi beğenmiyor ki örnek vermişsiniz zaten :)

valla pa900 ister geçsinler ister geçmesinler ben satıcı değilim bişey değilim bi karım da yok pa900 ü gereksiz kötülemeyipte yeni alet sonuçta bunun için bişeyler geliştirmek lazım bence çünkü sonuçta aletlerin ömrü var yedek parça sıkıntısı başlıyor mecbur org değişimi olacaktır ilerde pa900 olacak olmassa 3x olacak olmazsa 4x olacak ama sonuçta olacak benim kendi fikrim 4500 tlye pa900 - 6500 tl lik pa3x in sana vereceğinin %90ını veriyor pa900 mantıklı seçim olur o yüzden yani pa3x 6 liraya 6 liralık aletse pa900 4 liraya 5,7 liralık alet :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bak bu çocuklar PA900 ile ne güzel şeyler yapıyorlar,benim çok hoşuma gitti..

pa1x in vokallerini çok beyeniyordum pa800 de iğrençti vokaller 2 yıl pa800 kullandım hiç vokalleri kullanmadım o yüzden pa900 de vokaller mükemmel mikrofon effectleri şahane tekrar pa900 de giriyorum mikrofonu bağlamayı tonlama çok tatlı

Ercan bu arada ben iyice sabırsızlandım,pazartesi kar geliyormuş o yüzden bugün ne yapıp edip megaya gidip pa900 ü alacağım,umarım yetiştiririm..Bu arada 2250$ diyorlar,umarım çanta v.s hediye ederler yada İstanbul için başka alabileceğim yerler varmıdır daha uygun fiyata..

ercan bu arada ben iyice sabırsızlandım,pazartesi kar geliyormuş o yüzden bugün ne yapıp edip megaya gidip pa900 ü alacağım,umarım yetiştiririm..bu arada 2250$ diyorlar,umarım çanta v.s hediye ederler yada istanbul için başka alabileceğim yerler varmıdır daha uygun fiyata..

hocam alet daha yeni satan arkadaşlar var sitelerden araştır 3900 e veren bile var 4100 e veren var istersen bi bak incele onlar daha makul olur senin için paran cebinde kalır

Ama benim içime sinmez ben kutusuyla alayım dersen senin kararın 2250 dolar bugun ne kadarsa o paraya alman gerekir ve kesinlikle pişman olmazsın

ben pa800 ü sıfır aldığım zamanlarda pa800 3650 tl idi ve 2 ay öncesine kadar 4500 lerde idi benim aldığım zamanlarda alet tutulmamıştı alışamamıştı insanlar hep satıyordu ben aldıktan 5 ay sonra alet parladı setler çıktı fiyatta çıktı yani pa900 setler oluştuğu zaman kullanıcı arttığı talep arttığı zaman bu fiyatlara zaten alınamayacaktır.

hocam bir de evde kullancaksan 5+1 sisteme bağla orgun kendi kolonları gerçekten dandik ses frekanslarını kaldırmıyor patlama çatlama yapıyor sound güçlü geliyor orgun hoparlörlerini iptal et daha kalitesi sound alacaksın yani tam çözemedim belkide hoparlor konusu osla düzelebilir çünkü ritimin hep aynı vuruşunda patlama yapmıyor değişiyor