• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

parke

CEVAT ÖZMEN

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
==== (MÜZİSYEN)====
arkadaşlar avrupanın hala 35 yıl gerisindeki olduğumuzun kanıtı. anadulu belediye'lerinin olduğu ,hala parke taşlarıyla rant elde edilen yönetimlerin olduğu bir ilin son kalan sanatçı denilen lkişilerinden biri olarak. şehir merkezinde bugün her sene rant için yenilenen yamuk parkeler sebebi ile ayağım feci şekilde burkuldu ve yerden kalkamamadım en az(10dk)ayrıca yüksek tansiyon hastasıyım hergün terörle boğuşan bir il olmamamıza ramen merkezde araba içinde akşama kadar keyif süren kendilerine saygı duyulan polislerin kılı dahi kıpırdamadı bayanlar dahil birkaç vatandaş sağolsunlar yardımcı oldular konuyu açma sebebim
avrupa parkeyi (bizim manada) bırakalı bir nesil geçti bu ülkede yere bakmadan yürüyemeyecekmiyiz adam gibi at betonu 20 sene kullan olmaz rant lazım rahmetli annemden kalan bir melhem sürdüm ayak bileğim bayağı şiş yarına neolur bilemem bu sinirle hastaneye gidip kalp kırabilirim diye taksiyle eve geldim. bu konuyu sıcağı sıcağına yazıyorum nekadar bu işlerde alakası olan rant yiyen varsa allaha havale ediyorum başka herşeyi...... zaten söyledim sizler günaha girmeyin sizlerle paylaşmak istedim kusura bakmayın

Cevap: parke

büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın.acil şifalar dilerim CEVAT ÖZMEN.bence hemen bir hastaneye gidip rontgen çektir.malesefki ülkemizde bütün işler böyle yürüyor faturasıda vatandaşa çıkıyor.demekki yürürken hep yerlere baKmamız gerekli.ayağına buz torbası koy fazla şişmez.bence hemen acile git.tekrar geçmiş olsun.slm.

Çok büyük geçmiş olsun hocam. :(

Geçmiş olsun sayın hocam.Maalesef dedikleriniz çok doğru.Mesela bende başkentte oturuyorum.Yollar delik deşik.Arabalarımız (sanki baba parasıyla almışız tuzumuz kuru gibi),garibim 15 günde bir tamirciye gidiyor.Birde dalga geçer gibi hiç kimsenin işine yaramayacak refüjlere filan çiçek ekip düzenleme ,masraf yapıp duruyorlar.Tamam çiçekde bir ihtiyaç ama önce kaldırımları yolları yap insanlar "insanca" yaşasın sonrada çiçek böcek ihtiyacımızı giderelim.Belediyeler son zamanlarda gerçekten çok "sinirimi bozan" işlere imza atıyorlar Allah'a havale ediyorum...

ne yazık ki bizim şehrin cadde ve sokakları,kaldırımları da parke taşlarıyla döşendi...yürümekte zorluk çekiyoruz...dahası şehir toz içinde kaldı...her yez moloz kırıntılarıyla dolu...size büyük geçmiş olsun...tansiyonunuza dikkat edin...selamlar...