• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Peavey Kule Tavsiyesi

easlan16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Arkadaşlar elimde tromba ms381 bir çift kolon var bunlara ek olarak aşağıda linki verilen kuleden 1 çift almayı düşünüyorum ama kararsızım iyi mi kötümü olur maddiyatta sıkıntı biraz daha iyisini almayı isterdım ama bunları önerirmisiniz.

Cevap: Peavey Kule Tavsiyesi

peavey bir amerikan markasıdır ve oldukça başarılıdır... sp modelleri orjinal amerikada üretilmektedir pahalıdır ve profesyoneldir.ama ilanda belirtmiş olduğunuz pv serileri ise uzakdoğu üretimidir,ucuzdur ve orta düzeyde kullanıcılar içindir.ben peavey sp5,sp2 ve sp3 serilerinden yani orjinal amerika üretimlerinden aldım ve kullanıyoruz harika.ilanda belirtmiş olduğunuz üründe parasına göre gayet güzeldir hiç tereddüt etmeden alın derim,saygılar...

ilanda belirtmiş olduğunuz ürün ucuz diye olumsuz fikirlere kapılmayın.bir müzisyen abimizde dinledim sesi karşıya çifi gibi çakıyor.kullandığımız sp serilerinin yanına inşaallah bunlardan da bi 4 çift alacağız ki seslendirmelerde kullanacağız...

Bence alma bas yönünden bu modeli iyi değil!!!Sp modelini tavsiye ederim...

ben bu kolonları açık alanda denedim.basları zayıf geldi.fiyatı iyi ama çok kaliteli bir ses bekleme derim şahsen

Arkadaşlar bide aşağıdaki kolona bakarmısınız arasında ne kadar fark vardır %10 luk 20 varsa hiç bu kadar masraf etmicem peavey i alıcam. şimdiden saolun

1 adet fiyatına o para verilmez bir çift alsanız 3400 tl ediyor o rakama dynacord alınır...

hocam benım sıkıntımda bu işte 1 çiftine 3400 tl vermektense peavey 1 çifti 1400 tl bu iki kolondan hangisi daha mantıklı olur peavey kuleleri alırsam başım ağrırmı ilerde trombayla arasında çok bi fark varmıdır.

PEAVEY ----------

Tromba ----------

hocam benım sıkıntımda bu işte 1 çiftine 3400 tl vermektense peavey 1 çifti 1400 tl bu iki kolondan hangisi daha mantıklı olur peavey kuleleri alırsam başım ağrırmı ilerde trombayla arasında çok bi fark varmıdır.

PEAVEY ----------

Tromba ----------

Peavey pv 215 Sakın alma, bin değilll onbinnn pişman olursun.

neden hocam bi açıklarmısın rica etsem