• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Peavey pv-215 800 watt ???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ARKADAŞLAR BU KULELERİ BU ARALAR ÇOK GÖRÜYORUM 2 TANE ALSAM SOKAKTA İŞİMİ GÖRÜRMÜ 2 TANEDE AKTİF KOLONUM VAR TANESİ BUNLARIN 600TL GÖRÜNTÜSÜ DE VAR İZLEYİN Bİ İSTERSENİZ...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=C0f0n8xfqBc]sono peavey - YouTube[/ame]

Cevap: Peavey pv-215 800 watt ???

yokmu bilen

Bunlar çin malıdır yapamaz değilsin dışarıda düğün yaparsın ancak fazla da dayanacağını sanmam. Malum madeın CHINA ömrü kısa demektir. Saygılarımla,

hım peki dayanmaz derken nasıl yani yada şöle sölim bu fiyatlarda kullanabilcem varmı

sevgili kardeşim bakmış olduğun ürün amerika markası olan peavey'in dar bütçeliler için uzak doğu modelidir.şuan çifti 1100 tl' ye sıfır kapalı kutu alınabiliyor peak 1600 watt gücü var.ben birkaç ay önce orjinal abd üretimi olan sp5 modelinden 4 adet aldım ve çok memnunum çok güzel bir malzeme kalitesi var.belirtmiş olduğun modelden bir çift almayı düşünüyorum zira parasına göre güzel bir performansı var canlı dinledim gayet başarılı ha birdaha diyorum parasına göre on numara...

sevgili kardeşim bakmış olduğun ürün amerika markası olan peavey'in dar bütçeliler için uzak doğu modelidir.şuan çifti 1100 tl' ye sıfır kapalı kutu alınabiliyor peak 1600 watt gücü var.ben birkaç ay önce orjinal abd üretimi olan sp5 modelinden 4 adet aldım ve çok memnunum çok güzel bir malzeme kalitesi var.belirtmiş olduğun modelden bir çift almayı düşünüyorum zira parasına göre güzel bir performansı var canlı dinledim gayet başarılı ha birdaha diyorum parasına göre on numara...

çifti 1100 tl demişiniz bu imkansız batı müzikte en ucuz zaten 600 tl çift 1200tl eder ama baka sitelerde tanesi 1500tl gibi fiyat sizin dediğiniz yer neresi çifti ve bunları kaldırcak power anfi benimki yetermi acaba 2#250 wat power mikserim var 2 tane aktif hoprölrö var işte 2 tanede pasif var onalrı 500 satıyoum bunlardan alıcam eğer takas etmek siteyen olurs a oda olur

evet bahsetmiş olduğunuz siteye dayanarak o fiyatı verdim pazarlık yaparak 1100 tl' ye alabileceğinizi düşünmüştüm.çiftini 1200 e bile alsanız parasına göre yeterli bir ürün.kendiniz normal kalitede 2 adet iki yollu 38'lik hoparlör toplamaya kalksanız saten o fiyata maloluyor.2*250 watt'lık powermikserinizin kaldıracağını düşünmüyorum kaldırsa bile belli bir süre sonra cihaz şişer.en az 1000 watt'lık (500*2) ikinci el uygun fiyatlı bir power ile kullanabilirsiniz...

evet bahsetmiş olduğunuz siteye dayanarak o fiyatı verdim pazarlık yaparak 1100 tl' ye alabileceğinizi düşünmüştüm.çiftini 1200 e bile alsanız parasına göre yeterli bir ürün.kendiniz normal kalitede 2 adet iki yollu 38'lik hoparlör toplamaya kalksanız saten o fiyata maloluyor.2*250 watt'lık powermikserinizin kaldıracağını düşünmüyorum kaldırsa bile belli bir süre sonra cihaz şişer.en az 1000 watt'lık (500*2) ikinci el uygun fiyatlı bir power ile kullanabilirsiniz...

PEKİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN...
BENDE BUNLARI SATIYORUM İŞTE AMA KABİNLERDE EN UFAK BİR AYZI AYZMIYOR MARKASI MODELİ OALRAK ÇİFTİNİ 500 TL E VERİYORUM...

hayırlı satışlarınız olsun,umarım kısa sürede alıcı bulursunuz...

saolun ...