• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

piranha acoustica t type org

kudret251267

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
selam arkadaşlar piranha acoustica t type org diye bir org aldım bu konuda yardım istiyorum. bilgisayara bağlanması midi çalması vs gibi yardımlarınız için teşekürler. bu arada tabiki aldığım aletin sadece benim gibi hobi için kullanılacağını profosyenel olmadığını biliyorum. bazı arkadaşlar oyuncak olarak görüyor olabilir. ama benim için hevesimi kırması için sadece alınmış bir alet. amatör olarak evde hobi olarak kullanacağım.

Cevap: piranha acoustica t type org

arkadaşlar sorumu yanıtlayacak bir kardeş yokmu acaba

boş verin zaten ürün bu gün elime geçti oda hasarlı çıktı canım o kadar sıkıldı ki
bütün hevesim gitti.

geri iade et sonrada o paraya yamaha roland korg gem casıo gibi orgların eski modellerinden al

boş verin zaten ürün bu gün elime geçti oda hasarlı çıktı canım o kadar sıkıldı ki
bütün hevesim gitti.

Merhabalar...

Hocam öyle oyuncaklara para harcamayın ; paranıza,sinirlerinize yazık...

Eski de olsa ,"Piyanist Şantör" arkadaşımın da dediği gibi, 2.el profesyonel bir cihaz almanız çok daha mantıklı olacaktır.Tercihinizi mutlaka bu yönde yapınız...

bu günlerde benide telefon ile arayan çok.hep bu şekilde orglar alıyolar medeli piranha vb ondan sonra soruyolar şu nasıl bu nasıl diye tabi cvp veremiyorum.zaten oynarken bozuluyo.öğrenmeye merakınız varsa alırken sorun soruşturun dimi ama.

haklısınız herhalde bu gün yenisi elime geçti ama şu anda işte olduğum için daha bakamadım. dediğim gibi sadece hobi olarak kullanacağım için almıştım bakalım eve gidince göreceğim neye para verdiğimi. benim yaşım 44 bu yüzden bu zmana kadar böyle hobilerime felan zaman ayıracak vaktim ve paramda yoktu. hoş hala param yok ama yaş ilerleyince insan bir hevesle alıyor işte. şu zmana kadar bile bir çok şey öğtrendim bu site sayesinde fl studıo CAKEWALK gibi programlardan hiç haberim yoktu mesela. verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim.

peki hangi modeli önerirsiniz

peki hangi modeli önerirsiniz

eğerki

500 tl ye kadar varsa

yamaha a 300 tr

roland e 40

roland g 600

eğerki 1000 tl çıkarırım derseniz

roland exr46

yamaha a1000 tr

korg i30

eğerki 1 500 tl çıkarırım derseniz eğer

ketron xd9

yamaha or 700 v1,

korg pa 55 tr

roland gw 8

eğerki 2000 2500tl çıkar derseniz

yamaha or 700 tr v2

korg pa 500 tr

korg pa 80

bu cihazlardan birini alırsanız daha iyi olur,en azından prof cihazlar

benim size tavsiyem en azından yamaha a 1000 tr alın derim,gücünüz yeterse korg pa 55 tr alın,bundan aşağısını almayın derim