• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

• Konbuyu başlatan baso123
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 11K

baso123

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
DJ
Piranha Acoustica T Type' da çalışan midi'ler arıyorum lütfen yardım ve de bir şey sorucam Piranha Acoustica T Type'ı öneriyormusunuz yaşım daha 14 org çalmaya karar verdim ama içime bir şüphe düştü Piranha Acoustica T Type'da çalışan midiler varmı dır veya usb bağlantısı ile midi atabilirmiyim ?:confused:
(Meike MK-935) asıl markası böyleymiş PİRANHA (Meike MK-935)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

Oyuncaklarla uğraşma hiç kardeşim.Yamaha Psr 62 vereyim sana.Çok temız alettir ve türk parçalarını çlabılırsın.Koma özellgı vardır.Bunun dışında alcagın o orglarda koma veya turk rıtmlerı yoktur

ya org bende mevcut org sorunum yok fakat oğlum içim malum durumum da ii deil o yüzden usb girişli bende bu yüzden soruyrum

Cevap: Piranha Acoustica T Type hakkında

arkadaşım merhaba.eskiden yamaha pss 380 orum vardı.ama küçük geliyor tuşları diye ben de bu piranha t type orgun siparişini verdim.bugün yarın elimde olur.bu org hakkında ne gibi izlenimlerin var hakkında ne gibi bilgiler bulabildin.burda paylaşırsan çok sevinirim.usb'yi ne amaçla kullanıyorsun?ritmleri, sesleri, malzeme kalitesi nasıl?teşekkürler

General midi olarak bilinen tüm midi şarkıları ,marka fark etmeden okutabilirsiniz GM simgesi ile örneklenen midi şarkıları tüm klavyeler okur.

hemen cevap verdiğin için çok teşekkürler Okan.inşallah midi olayına girdiğimde bunun zevkini bende yaşamış olurum.aklıma takılanlar olursa senden yardım alırım iznin olursa.bu t type org hakkındaki genel fikrin nedir?oyuncak gibi kalitesiz bişey mi ya da ev ortamında keyif verici bi alet mi sence?

Evet Bu Klavyeyi Kullanan Arkadaşlar Varmı ? Usbden Midi Atılıyormu ? Ve Midi-Out Yok Zannedersem..Direk Usbden Takınca FL Studioda Kullanabiliyromuz?

hemen cevap verdiğin için çok teşekkürler Okan.inşallah midi olayına girdiğimde bunun zevkini bende yaşamış olurum.aklıma takılanlar olursa senden yardım alırım iznin olursa.bu t type org hakkındaki genel fikrin nedir?oyuncak gibi kalitesiz bişey mi ya da ev ortamında keyif verici bi alet mi sence?

Klavyeyi Alınca Buraya Yazarsanız Çok Memnun Kalırım :) Özellikle Midi Atılıp ATılmadığını Merak Ediyorum Ve UsbSini Midi Out Çıkışı Olarak FL Studioda Kullanabiliyormuyuz Onu Merak Ediyorumm
Beni Haberdar Ederseniz Memnun Olurum İyi Çalışmalar...

Bu Özellikler Yoksa Medeli MC-120 Tr Almayı Düşünüyorum...:)

gelince yazarım tabiiki arkadaşım.ama henüz midi out veya midi in veya midi nasıl yapılır bilmyorum.sen nasıl yapıldığını anlatırsan bende geldiğinde bu dediklerin uygulanabiliyormu bakar hemen yazarım buraya.tr 120 sesi çok az geldi bana bizzat inceledim.piranhanın sitesine yazdım sesi kaç watt diye 2 X 15 watt yanıı geldi doğruysa :) burdan bilgilerimizi paylaşalım.bu org hakkında fazla bilgi yok nette esirgemeyelim bilgilerimizi:)

Tamamdır Hocam Sonra Klavyeyi Alınca Bizi Unutma Ama :D
Bu Arada FL Studio Kullanıyormusunuz ? Midi Çıkışını Onda Kullanıyorum Ben..