• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Profesyonel Mikrofon Seçimi Lütfen Yardım edin

Sm 58 bende kulandim ve halende kulaniyorum hic bir problem yasamadim evet fiyati ucuz degil ama hakinida veriyor fakat ben orga baglanti degil powermixere baglantili kulaniyorum
Sanirim Sm58 den sonra yeni modeleri cikmistir SM58 yeni bir mic modeli degil

ikinci el tavisiye etmiyorum
Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim abi. Evet ucuz değil. İnternette £60 ama çakma bence nedense sure sitesinde £125. Haklısın ben zaten ikinci el mikrofon asla almam hijyenden dolayı. Saygılar…

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim abi. Evet ucuz değil. İnternette £60 ama çakma bence nedense sure sitesinde £125. Haklısın ben zaten ikinci el mikrofon asla almam hijyenden dolayı. Saygılar…
SM 58 çizgisini hiç bozmadı müziğe başladığım 93 yılında da SM 58 vardı(Ki ben 88 doğumluyum bu arada) o dönemler Atlantik kabinlerle ya da Electro Voice kabinlerle falan kullanıyorduk ki o dönem bile bu setuplar anamızın gözü kadar pahalıydı şimdi 2023 yılındayız halen aynı setupla kullanıyoruz değişen hiçbir şey yok

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri