• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR A2000 siparisi verdim

Cevap: PSR A2000 siparisi verdim

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın inşaallah.
aslında ben de düşünüyorum satın almayı.ancak demolarını izlemek çok fazla bir fikir vermedi. dokunmak ve kurcalamak lazım iyice. sonuçta iyi bir para ödenecek o cihaza.
ancak ne yazıkki istanbul ve izmir bayilerini aradım bugün, henüz satışa çıkmadığını söylüyorlar hala. internetten sipariş vermek de istemedim, çünkü cihazı canlı olarak görmeden satın almam mantıklı değildi takdir edersiniz.

sanırım Yamaha bana satmak istemiyor bu cihazı :) tam 1 aydır bekliyorum, yoksa OR700 alacaktım bu cihaz çıkmasaydı.

Hayırlı olsun tekrar, darısı bizim başımıza artık :)

Nicin satisa cikmadigini soyluyolar anlamadim, demo urunleri hepsinin elinde var. Siz hangi sehirdesiniz? Umarim siz de begenip satin alirsiniz.

Daha iyi dusunme konusunu soyle degerlendirmek isterim; ben üç farkli markayi degerlendirmeye aldim. yamaha, korg, roland. Roland aslinda cocuklugumdan beri cok begendigim klavyeler uretirdi. Roland e70 donemlerinden bahsediyorum. ancak su an rolandin kullanisli olabilecek bir modelini goremedim. Korgun da seslerini bir turlu sevemedim. Bu klavyeleri kendim kullanmadim ama deneme ve dinleme sansim oldu. Yaklasik 7 yil oncesinden gelen bir tyros hayranligim vardi. Tyros 1 den bahsediyorum. Bence tyros oyunun kurallarini degistirdi. Tyros 4 deneme sansim oldu, harika bir klavye. Ancak profesyonel degilim o kadar para vermemem gerektigini dusundum tyrosa. Bu sartlar altinda turk muzigi konusunda da secenekler sunan psr a2000 en iyi secim olacakti. Klavyeyi deneme sansim oldu. Ben duydugum sesleri begendim. Ornegin Latin paketindeki gitar sesi sizce de muhtesem degil mi? Ben mutlu olacagimi dusunuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umarım istediğiniz gibi bir klavyeye sahip olursunuz.

hayırlısı olsun..

a2000 şuan için türk konusunda orta sınıf bir yol izlemekte...
V2plus şuan için daha üstün seviyede duruyor.

Ama potansiyel olarak bakılacak olursa, A2000in büyük bir potansiyeli var o da zaman içinde şekillenecek.

Bu yüzden A2000 çook güzel demek için erken ...

İleriki zamanlarda V2plusyan daha fazla tutlacağı var hatrı sayılır bir aleternatif model olacağı kesin.

Hocam Plus ritimlerini okumuyormu bu cihaz kitler farklımı yani

Ozaman bizim plus buna beş basar hocam , şimdilik tabi

Yani....
plus ta şuanki halini alana kadar da bi 3 yıl geçmişti ... :)

hocam öncelikle hayırlı olsun iyi bi seçim yapmışsın ben bu gün türk paketini yükledim aletin saundları çok iyi içinde iki tane türk kit varki bunu herkesin dinlemesi lazım zaten salim şifreli yazmış bu alete kısa zamanda neler olacak bence alan deyil almayan pişman olacak or700 v2 plus çıktıgında ilk yaptıranlardan biriyim o zaman kalitesinden bahsetmiştim şimdi a 2000 diyorum önü açık çok iyi bi cihaz