• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR A2000 siparisi verdim

Cevap: PSR A2000 siparisi verdim

Siz aleti satin aldiginizda dore nin hazirladigi turk paket icerisindemiydi? Cunku dore fazladan ritm ekledigini ve yamahanin sitesinden bunun simdilik yuklenemedigini soyluyor.

Hayirli olsun dileginde bulunan herkese cok tesekkurler.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun... Bence A2000 ileride or700'ün yerini tutacak bir cihaz. Özellikle yamahanın pitch bendinden yakınanlar vardı, a2000'in pitch bendinin sağ-sol olması önemli. Özellikle ileride A2000 üzerinde Can Başar, Salim Abi ve Batuhan Abi tarafından iyileştirme çabaları yapılırsa çok çok iyi noktalara geleceğini tahmin ediyorum.

hadi hayırlısı

hayırlı olsun.Ben a2000 in or700 gibi v1 v2 gibi çalışmalar göreceğini sanmıyorum.Çünkü Or700 cüler olarak adamları tükettik :D .İnşallah yaparlar tabi de bir kaç yazıdan okuduğum ve anladığım bu.Birde anlamadığım a2000 i deneme fırsatı bulan kişiler or700den daha iyi olduğunu söylüyorlar.Or700 den iyi ise neden fiyatı v2plus fiyatında yada 100lira gibi bi farkla satılıyor?Aslnda olay şu(bence) CAN abi Salim abi Batuh bir cip olayına girmezlerse a2000 için, or700ler tutlmaya devam eder.Ama çip olayına girerlerse or700 lere rağbet azalır herkez yeni teknoloji a2000lere sahip olmak ister.

hayırlı olsun.Ben a2000 in or700 gibi v1 v2 gibi çalışmalar göreceğini sanmıyorum.Çünkü Or700 cüler olarak adamları tükettik :D .İnşallah yaparlar tabi de bir kaç yazıdan okuduğum ve anladığım bu.Birde anlamadığım a2000 i deneme fırsatı bulan kişiler or700den daha iyi olduğunu söylüyorlar.Or700 den iyi ise neden fiyatı v2plus fiyatında yada 100lira gibi bi farkla satılıyor?Aslnda olay şu(bence) CAN abi Salim abi Batuh bir cip olayına girmezlerse a2000 için, or700ler tutlmaya devam eder.Ama çip olayına girerlerse or700 lere rağbet azalır herkez yeni teknoloji a2000lere sahip olmak ister.

Kesinlikle :cool: benim de söylemek istediğim buydu zaten. A2000 üzerinde tıpkı or700'de olduğu gibi çalışmalar olursa A2000'e olan rağbet hayli artar. Ama tabi bu işlemi yapmak o kadar da kolay değil Salim Abi ve Batuhan Abiden duyduğumuza göre.. Hayırlısı olsun bekleyelimj görelim.. :)

OR700 için emeği geçen müzisyen dostların, A2000 için de her anlamda profesyonel olarak katkıları sözkonusu olduğu takdirde; şimdilik sadece demolarından sound olarak ve artı bir kaç ilave özellik olarak farklı olan bu modelin hak ettiği seviyeye gelmesi mümkün olacaktır bence.

Ben OR700 ün geliştirilmesi çalışmalarına tanık olamadım, sadece bu siteye üye olduğum tarihten itibaren günümüze kadar olan sürecin kronolojik öyküsünü okuma fırsatım oldu; zaman zaman siz üyelerimizin açmış oldukları konu başlıkları sayesinde.Ancak, her emeğin karşılığının mutlaka maddi ve manevi olarak verilmesi kanısındayım bu sektörde. Sonuçta, bilgi, zaman ve tecrübenin bir bedeli olmalıdır profesyonel platformlarda.

Açıkçası ben de yakın zamana kadar OR700 düşünüyordum ve hala da düşünüyorum; eğer A2000 e dokunup da tatmin etmezse beni canlı olarak. Nasip olursa yakın bir tarihte buna tanık olurum inşaallah İstanbul'da, Tünel'de :)

Saygılar,

Siz aleti satin aldiginizda dore nin hazirladigi turk paket icerisindemiydi? Cunku dore fazladan ritm ekledigini ve yamahanin sitesinden bunun simdilik yuklenemedigini soyluyor.

Hayirli olsun dileginde bulunan herkese cok tesekkurler.

alet geldiyinde kutunun üzerinde veya kitapların oldugu yerde puromosyon kodunu göreceksin o kodla yamahamuziksoft tan paketi ücretsiz indirebilirsin sorun olursa bana özelden mesaj at yada 05423979729 ara sana yardımcı olurum hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı ugurlu olsun yamaha a2000le satıs rekoru kırıcak cevremdekı butun pıyanıst kullanıyolar nıye yamaha kullanmıyosunuz dıye sordugumda hep 3 sebep soyluyolar korgta sesler guzel pıcbden sagsol menusu kolay yamaha guzel ama pıcbend kotu ufak bı detay ama pıcbendın yukarı assagı olması ısı bozuyo a2000 bence yok satıcak herkese tekrardan hayırlı olsun

uşak ili yamaha yetkili bayisi olarak stoklarımızda A2000 mevcuttur.size öncelikle alet hakkında ilk izlenimlerimi söyleyeyim:mini bir tyros2 ve3 sayılabilir.t3 ün akustik drum kiti haricinde diğer tüm drum kitler t3 le birebir aynıdır.mega voiceler dahil.yani şu anda bile t3 ve t4 ün kendi drum kitleriyle yazılan tüm style paketlerini direkt okutabilirsiniz.t3 kalitesinde okuduğunu görebileceksiniz.şu haline biz boş diyoruz fakat bu haliyle bile bir çok klavyeden daha iyi.ileride bu aletin coşacağına kesinlikle katılıyorum.yakında yeni demolar koyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.:)
saygılar...
aleti alanlarada şimdiden hayırlı olsun..

frden slmlar arkadaslar suna emin olun yamahanin cikardigi her klavye kalite ama malesef trde islenme sansi az oldugu icin millet urkerek yaklasiyo oysaki turkiye disindan bakarsaniz bu tam tersi inaiyorumki a2000 de yerini bulacak yeterki islensin alanlara hayirli olsun