• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR A2000 siparisi verdim

Cevap: PSR A2000 siparisi verdim

bugun naim abinin dükkanında a2000'i inceleme fırsatı buldum.kesinlikle bu alet cok tutacak.batı ses ve ritimleri kesinlikle tyros kalitesinde.ben ciddi ciddi almayı düşünüyorum.

valla A2000 ni almakla en iyisini yapmışsın bak bende bir alet alacağım bir türlü karar veremedim korg pa800 pahalıdır dedim or700 v2 plus iydir alayım dedim sonra ketronsx3000 ni daha çok beğendim tam ona yönelecektimki A2000 satışa çıktı şimdide A2000 düşünüyorum yani tam bir kararsızlık hakim oldu bana. Artık 2012 ye kaldı bakalım. Parayı cebime koyarım istanbula giderim hepsini tek tek incelerim birini alır gelirim böyle videolardan izlemeyle alet alınmıyor benim için hayılrısı olsun. Senin içinde A2000 hayırlı uğurlu olsun.

valla A2000 ni almakla en iyisini yapmışsın bak bende bir alet alacağım bir türlü karar veremedim korg pa800 pahalıdır dedim or700 v2 plus iydir alayım dedim sonra ketronsx3000 ni daha çok beğendim tam ona yönelecektimki A2000 satışa çıktı şimdide A2000 düşünüyorum yani tam bir kararsızlık hakim oldu bana. Artık 2012 ye kaldı bakalım. Parayı cebime koyarım istanbula giderim hepsini tek tek incelerim birini alır gelirim böyle videolardan izlemeyle alet alınmıyor benim için hayılrısı olsun. Senin içinde A2000 hayırlı uğurlu olsun.

katılıyorum sana..aynı durumdayım ben de :)

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan, yıllardır org bayiliği yapıyorum,bu yamahanın en çok satacak aleti,ben işyerimde tanıtımlara başladım ,org çok başarılı ,desteği olduğu sürece bu psr a2000 çok iş yapar...

hayırlı olsun hocam. inşallah hayırlı işlerde kullanırsınız...

Tum arkadaslara tekrar tesekkurler. Bu arada a2000 dun elime gecti, butun aile olarak bu aralar hasta oldugumuzdan yazamadim ve aletle de cok vakit geciremedim. Sadece sesleri ile biraz ilgilandim. Simdilik gordugum kadari ile seslerin hic fena olmadigini soyleyebiliyorum.

Sunu da eklemek isterim ki ankara dore muzik ile yasadigim bir anlasmazlik yuzunden orgu istanbuldan siparis verdim. ankara dore muzik buyuk hayal kirikligina ugratti beni. İstanbul dan Neslihan Hanim ve Ahmet Bey son derce ilgili davrandilar.