• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

Cevap: Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

Bu konu ile ilgili açıklama mutlaka yapılacak ama sağlıklı olabilmesi için önce somutlaşması gerekiyor.
Lütfen bir kaç gün sabredin.

Can bey güncelleme ne oldu. Bizleri bilgilendirseniz , bekliyoruz.

Bu konu ile ilgili açıklama mutlaka yapılacak ama sağlıklı olabilmesi için önce somutlaşması gerekiyor.
Lütfen bir kaç gün sabredin.

Can bey güncelleme ne oldu. Bizleri bilgilendirseniz , bekliyoruz.

arkadaşlar bende dante tr kullanıcısı olarak biraz daha sabırlı olalım,aldığım habere göre çok güzel şeyler olacak,bana söylendiği kadar içeriği biliyorum,fazlası varsa bilemem? ama benim söylemem edebe adaba yakısmaz?!konun muhatabları açıklama yapar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emin olun kesinleşen bir şey olsa açıklanırdı..

bekleyip hepberaber görücez.

Güncelleme içeriği olarak şöyle bilgiler verebilirim.

Cihazın oluşum gününden bu yana amaç, sade arayüz ve karmaşıklıktan arındırılmış bir kullanım sunmaktı.

Bu gelecek güncellemede de, bazı kullanım kolaylıkları amaçlanıyor.

Bu uygulamaları hayata geçirecek O.S üzerinde, medeli mühendisleri çalışıyor.
O.S biter, uzunca bir teste girer ve bizlere gönderilir.
Test edilmiş O.S bize ulaştığında ise, Türkiye ekibi de bir teste tabi tutacaktır.

Bizden de testi geçmiş ise, web sitesine eklenip, kullanıcılar bu güncellemeyi cihazlarına yükleyebileceklerdir.

Sistem güncelleme işlemi ritim yazmak veya ritim güncelleme kadar kolay değil.
Elimizden geldiği kadar cihazı pratikleştirmeye çalışıyoruz.Bu bazen haftalar veya aylar sürebilir ki şu an yapılan değişiklik çok fazla zaman alan bir işlem ve bunun için lütfen sabırlı olalım.Amaç koma sayfasına kolay erişim ve koma işlemlerini daha pratik ve en kısa sürede gerçekleştirmektir.Bunun için köklü bir değişiklik yapılıyor ve zaman alacak.
Buradan ve dantetr.com.tr sayfasından duyurulacak.
Tahminimle 2 ay içinde hazır olacak.

değişiklikler:
1. Ana sayfada altta olan "split point" kısayolu kalktı ve yerine "scale tune" kısayolu geldi.
2. Koma seçeneklerine "flat" seçeneği eklendi ve cihazın açılışında seçilmiş olarak görünecek.Bu sayede koma değerleri hepsi "0" olarak gözükecek ve daha önce olduğu gibi önce hepsini sıfır yapıp daha sonra istenilen koma ayarlarını yapmaya gerek kalmadı.
3. koma sayfasına bir seçenek butonu eklendi ve bu aktif edildiğinde koma için seçilen tuşlar direkt olarak -50 olarak değer atanacak ama eğer -50 değil de ara değerler seçilecekse bu seçenek pasif bırakıldığında veya tekrar bu butona basıldığında pasif duruma geçirilip yine - ve + tuşlarıyla ara değerler atanabilir.
4. Kullanıcılar Performans hafıza ile koma özellikleri konusunda çok karmaşalar yaşadılar ve bunu düşündük ve performans memory ile koma özelliklerini birbirinden ayırdık.Performans memory artık koma değerlerine tesir edemeyecek.
5. User hafızadan USB'ye veya USB'den User hafızaya sadece bir dosya aktarılabiliyordu bu zaman aldığı için toplu seçim (multi select) butonu eklendi.

Sistemi incelemeye devam ediyoruz ve "yapılabilir" olan her şeyi zaten yapmak için üstünde çalışıyoruz.
Şu an Medeli firmasının en değerli 2 Mühendisi gece gündüz sizler için çalışıyor.

Ayrıca,
Opsiyonel olarak sunabileceğimiz çalışmaları da başlattık.Bunun için Eylül sonunda açıklama yapacağım.
S a d e c e ricam:
Sabır.

saygılarımla:
Can Başar

Bırakınız adamlar rahat rahat çalışsın, sık boğaz etmeyiniz. Acele işe şeytan karışır. Aceleyle gerçek randıman alınmaz. Ananızın karnında 9 ay nasıl durdunuz? Zamana bırakınız, sıkıştırmayın ki sizlere daha verimli performanslarını sunabilsinler. Adamlar Türk, çıkardığı ilk mamulatı en iyi şekle getirmeye çalışıyorlar ve uğraş içindeler. Niyetleri devamını getirmek. Bu da onların en doğal hakkı. Sabredin, bu aceleciliğinizden çok utanacaksınız, onu çok iyi tahmin ediyorum. Sabır, sabır, sabır diyorum..........

Can bey değişiklik sadece koma Bölümü için mi daha önce birşeyler yazmıştım Size, ayrıca çok önemli dediğiniz özellik opsiyonel olacak özellik mi, şu hiç bir cihaz da olmayan. Bunlardan açıklama yapsanız insanlarda daha fazla ilgi uyandırmaz mı. Ayrıca dahili bir Phaser efekt kesinlikle şart. Org üzerindeki malesef kullanışlı değil ve lesli tadı malesef vermiyor. Lütfen bunları dikkate alın. Cihazın tek eksiği bu bence