• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

Cevap: Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

Can bey değişiklik sadece koma Bölümü için mi daha önce birşeyler yazmıştım Size, ayrıca çok önemli dediğiniz özellik opsiyonel olacak özellik mi, şu hiç bir cihaz da olmayan. Bunlardan açıklama yapsanız insanlarda daha fazla ilgi uyandırmaz mı. Ayrıca dahili bir Phaser efekt kesinlikle şart. Org üzerindeki malesef kullanışlı değil ve lesli tadı malesef vermiyor. Lütfen bunları dikkate alın. Cihazın tek eksiği bu bence

++++ Katılıyorum bugün denedım İzmir' çankaya'da SHOWROOM'da güzel alet

ama eksiklerı var bende eksiklerı söylemeden geçemiyecem

Batı müziklerı eksık bunlarda tamamlansın ve İzmir yöresi Ritimler ve sesler eksiK

bunlarda eklenirse Harika olur Cihazi bu hafta almayi düşünüyorum

Tam karar veremedım araştırma içerisindeyim.

Korg 500tr alıcaktım normal'de ama bu cihazi görünce Durakladım.. .:)

Saygılar
İZMİRLİ'PİYANİST...

dante tr nin resmi sitesinde 512megabaytan 1gigabite yükseltildi yazmışınız ya çok güldüm ;)

tam türk işi.. heralde telefondan çinli kardeşlerden yanlış anladı tercüman arkadaş bu konulara haliyle vakıf değildir..

ramazan bey 1 Gbit 128mb yapar.. 512mb yükseltilirse 128 mb olmaz herhalde ..

neyse uzun lafın kısası sitenizde 1gbit 1gbayt olarak düzeltin.. sampling olmasa güzel bir tyros kopyası olmuş ..daha iyi cihazlarda gelir inşallah...

512Megabitten 1Gigabite yükseltildi. Bu cümle doğru.

Sitede 512MB 'den 1GigaBite yükseltildi yazıyordu,

onu, 512MegaBit'den 1 GigaBite olarak düzelttim.

Salim abi keşke megabayt olarak yazsaydınız .. bir ay önce ben hatayı farkettim herhalde 1gigabayt rom sample
var dedim.demoları dinledim 1gb lık birşey yok.

yani alet 64 mb dan 128e yükseltildi. yani 64batı 64de türk sampleleri var değil mi?

(Genelde Mbit Gbit gibi terimler bilgisayar ağ sistemlerinde kullanılır)

Salim abi keşke megabayt olarak yazsaydınız .. bir ay önce ben hatayı farkettim herhalde 1gigabayt rom sample
var dedim.demoları dinledim 1gb lık birşey yok.

yani alet 64 mb dan 128e yükseltildi. yani 64batı 64de türk sampleleri var değil mi?

(Genelde Mbit Gbit gibi terimler bilgisayar ağ sistemlerinde kullanılır)

Hatırladığım kadarıyla buradaki espri şu

Tyros hariç diğer klavyelerde 128 mblik Rom Data için 2 adet 512 Megabitlik çipler kullanılır. Yani 512mbit + 512mbit şeklinde.

Bu cihazda 128Mblik Data için tek bir 1024Mbitlik (1Gigabitlik) rom kullanıldı.

hatırladığım olay bu.

Hoş Can abi daha detaylı bilgi verecektir zaten.

Hatırladığım kadarıyla buradaki espri şu

Tyros hariç diğer klavyelerde 128 mblik Rom Data için 2 adet 512 Megabitlik çipler kullanılır. Yani 512mbit + 512mbit şeklinde.

Bu cihazda 128Mblik Data için tek bir 1024Mbitlik (1Gigabitlik) rom kullanıldı.

hatırladığım olay bu.

Hoş Can abi daha detaylı bilgi verecektir zaten.

Aynen dediğin gibi abi Esmt marka çiplerin megabit boyutları yazılmış ama Korg Yamaha roland gem kurzwell ketron ... hic bir marka siteye megabit yazmıyor hocam çünkü kullanıcı ilgilendiren bir birim değil .. ayrıca millet 512megabiti megabayt sanıp yanılgıya düşebilir..