• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritm yada ses seçince hemen değişmiyo yardım lütfen?

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ritm yada ses seçince hemen değişmiyo yardım lütfen?
rimt calarken hatta sanki bazen çamazken bile sürekli yanıp sonuyor gecicem diye program bitio abi gecene kadar yardım lütfen

Cevap: ritm yada ses seçince hemen değişmiyo yardım lütfen?

Orguna sık sık set yüklenmenden kaynaklı virüs bulaşmış olabilir. Gerçi orgunun ne olduğunu yazmamışsın ben PA-80 misali yazıyorum.
VİRÜS SİLMEK : Disk tuşuna bas menü tuşuna bas erase seç. F1’e bas. Karşına çıkan seçeneklerden kutucuk içerisinde soru gelirse exıt/no ile çık, f1’e bas karşına çıkan dosyalardan Tempo Value düğmesi ile Proğram dosyasını DURUM tuşunun önüne getir, f3 tuşu ile Proğramı open yap ve proğrama gir ve user1, user2 ve User Dk dışında bulunan user leri DEL ile sil onlar virüstür. ondan sonra orgunu kapat aç bakalım eski kasmalar olacakmı. Kolay gelsin Saygılarımla,

Orguna sık sık set yüklenmenden kaynaklı virüs bulaşmış olabilir. Gerçi orgunun ne olduğunu yazmamışsın ben PA-80 misali yazıyorum.
VİRÜS SİLMEK : Disk tuşuna bas menü tuşuna bas erase seç. F1’e bas. Karşına çıkan seçeneklerden kutucuk içerisinde soru gelirse exıt/no ile çık, f1’e bas karşına çıkan dosyalardan Tempo Value düğmesi ile Proğram dosyasını DURUM tuşunun önüne getir, f3 tuşu ile Proğramı open yap ve proğrama gir ve user1, user2 ve User Dk dışında bulunan user leri DEL ile sil onlar virüstür. ondan sonra orgunu kapat aç bakalım eski kasmalar olacakmı. Kolay gelsin Saygılarımla,

teşekkürler.orgum pa 800

fakat farklı sette bakınca biraz daha hızlı geçtiğini gördüm yani bu viruse benzemiyor bi yaar gerekli gibi.

wahde calarken roman a bnasıyorum 10 kez falan yanıp sonuyor ritmin üzeri.yani geçiçeğini söler gibi.oysa anında geçse süper olurdu

yardımm lütfen