• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - One Touch

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
arkadaşlar Bu One touch e Ait 4 Bank Var Bunlara İstediğimiz Sesleri Atıyoruz Ama Benim İstediğim Ritim Değişince Bu Sesler Değişmesse Olmazmı Sabit Kalamazmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - One Touch

Kalmazmı ritme ilk sesi ekledikten sonra cihaz ritmi ve ilk kayıtlı sesi USB ye atıyor ikinci sesi ayarlayıp ritmi USB den çağırıyor ve o şekilde one touch kayıtlarını yapıyorsun beşinci ses olarak listenden ayrı bir ses açıyorsun performans anında one touch ta açık (ışığı devamlı yanan) tuşa bastığında ayrı olarak seçtiğin sese geçiyor ve beşinci ses olarak son seçmiş olduğun seside kullanabiliyorsun. Cihazın hayırlı olsun kullanımı kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar Bu One touch e Ait 4 Bank Var Bunlara İstediğimiz Sesleri Atıyoruz Ama Benim İstediğim Ritim Değişince Bu Sesler Değişmesse Olmazmı Sabit Kalamazmı

Şeçtiğin 4 sesi bütün ritimlerin one touchuna kaydet. Her ritimde aynı 4 ses gelir.....

teşekkurler Dostlar ayarlayacagız artık

Elinizde Ayarlanmış Ses Dosyası Olan Varmı Performans ?

Şeçtiğin 4 sesi bütün ritimlerin one touchuna kaydet. Her ritimde aynı 4 ses gelir.....

Öyle olması gerekmiyor hocam her bir ritme ayrı ayrı dört ses yapılabiliyor duyumlarım doğru ise bu dört sesi on sese çıkartılması için çalışmalar yürütülüyormuş...

rolandı bilmiyorum ama yamahada aktif ederse her varyasyonda ses değişiyor basif yaparsan sabit durur tuşa bastıkça sesler değişir illaki bir ayarı vardır.

rolandı bilmiyorum ama yamahada aktif ederse her varyasyonda ses değişiyor basif yaparsan sabit durur tuşa bastıkça sesler değişir illaki bir ayarı vardır.