• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 soru

rockmuhammed

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
piyano, Gitar, Roland BK-5 OR
Herkese selamlar. Ben bu alet için bir kılıf almak istiyorum. Süngerli, softcase denilenlerden... Ama fiyatının da fazla uçuk bir şey olmasını istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum...
İkinci olarak da ben bir bk-5 or videosunda bir macun sesi dinlemiştim ve çok hoşuma gitmişti. Şimdi ne yaptıysam o sesi oluşturamadım. Elinde güzel macun sesi olan gönderirse gerçekten çok sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler...

Saygılarımla...

Cevap: Roland BK-5 soru

BK-5 OR sitesindeki performans seslerini indirirseniz onun içinde var macun sesleri.

Roland-tr sitesinde benimde ekli bulunan performans dosyaları var.Onları indir at usb ye.Onların içinde var.ok

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum ama malasef benim aradığım ses hiç bir performans ses paketinde yok. Aşağıdaki linkte macun sesini arıyorum...

saksafondan sonra macuna geçiyor... Başlarda...

Performance List'e girip "Performans Sesleri"ni seçin, listenin sonuna doğru SNT1 diye bir ses var aradığınız ses işte o.

Performance List'e girip "Performans Sesleri"ni seçin, listenin sonuna doğru SNT1 diye bir ses var aradığınız ses işte o.

Çok teşekkür ediyorum. Evet aradığım ses aynen bu...
Kılıf konusunda bir öneriniz varmı?