• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 9-8 Davulcu

pc-kopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.erdemadali.com
Enst.
Korg Pa700
Roland BK-5 Davulcu Ritmi Baybozkurt + Pc-Kopat ortak çalışmasıdır.Umarım beğenirsiniz. Demo ve Ritim eklentide yer almaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK5 9-8 Davulcu

Roland BK-5 Davulcu Ritmi Baybozkurt + Pc-Kopat ortak çalışmasıdır.Umarım beğenirsiniz. Demo ve Ritim eklentide yer almaktadır.

Eline saglik...pc kopat...bir de soyle bir karadeniz dik horon techno tarzi ritim yapar misin

çok güzel olmuş ellerine sağlık kardeşim...

Eline saglik...pc kopat...bir de soyle bir karadeniz dik horon techno tarzi ritim yapar misin

Yaparımda kısa zaman içinde olmaz bk5 i derleyip toplamam lazım daha ritimlerin düzeni balansı one touchlar sesler çok iş var eğer ortaklaşa birşeyler yapalım derseniz bir başlık açalım sesleri bir arkadaş üstlensin ayrı ayrı bağlamalar desin bağlamaları bir tarafa toplasın saksafonları,leadleri v.s ses ayarlarını standart olarak aynı yapsın efekleri ayarlasın efeksiz sesleri efeklendirsin biri yüksek biri alcak olmasın ritimleri düzene sokmak lazım ayrı ayrı klasörleyip ses seviyelerini ayarlayıp ama uğraşmadan birşey olmuyor tek başımada anca bu kadar yapabiliyorum.Ben bu işte varım herkes bk5 için birşeyler yaparım derse bu dediklerimi bir düşünün.

Yaparımda kısa zaman içinde olmaz bk5 i derleyip toplamam lazım daha ritimlerin düzeni balansı one touchlar sesler çok iş var eğer ortaklaşa birşeyler yapalım derseniz bir başlık açalım sesleri bir arkadaş üstlensin ayrı ayrı bağlamalar desin bağlamaları bir tarafa toplasın saksafonları,leadleri v.s ses ayarlarını standart olarak aynı yapsın efekleri ayarlasın efeksiz sesleri efeklendirsin biri yüksek biri alcak olmasın ritimleri düzene sokmak lazım ayrı ayrı klasörleyip ses seviyelerini ayarlayıp ama uğraşmadan birşey olmuyor tek başımada anca bu kadar yapabiliyorum.Ben bu işte varım herkes bk5 için birşeyler yaparım derse bu dediklerimi bir düşünün.

Dogru sende haklisin asiri yogunluk olustu senin uzerinde.bu isi bilen arkadaslar mesajini gorup duyarsiz kalmazlar diye dusunuyorum.

Yaparımda kısa zaman içinde olmaz bk5 i derleyip toplamam lazım daha ritimlerin düzeni balansı one touchlar sesler çok iş var eğer ortaklaşa birşeyler yapalım derseniz bir başlık açalım sesleri bir arkadaş üstlensin ayrı ayrı bağlamalar desin bağlamaları bir tarafa toplasın saksafonları,leadleri v.s ses ayarlarını standart olarak aynı yapsın efekleri ayarlasın efeksiz sesleri efeklendirsin biri yüksek biri alcak olmasın ritimleri düzene sokmak lazım ayrı ayrı klasörleyip ses seviyelerini ayarlayıp ama uğraşmadan birşey olmuyor tek başımada anca bu kadar yapabiliyorum.Ben bu işte varım herkes bk5 için birşeyler yaparım derse bu dediklerimi bir düşünün

Pc-kopat kardeşim öncelikle yine güzel bir ritim üretmişsiniz,ellerinize ve gönlünüze sağlık.Yukarıdaki konuya gelirsek,budüzenlemeler hakında bende bir şeyler yapmak isterim ama ritim yazmak ve düzenlemeler hakkında fazla bir bilgim yok.Keşke bk5 orde ritim yazmak ve düzenlemelerle alakalı detaylı bir video hazırlayıpta sitede yayınlasanız,bizlerde ÖĞRENİP bir şeyler yapıp paylaşım larda bulunuruz.İnşallah bukonuya ilgi ve alakanızı gösterirsiniz.Balık tutuvermeyi değil balık tutmayı öğretmelisiniz.O zamaman bk5 or daha güzel yerlere gelecektir.Birde sizden bir ricam daha olacak. Zaman bulur sanızr,zilli şıkrdaklı 2-4 oyun havası ritmi yazar sanız bk5 çiler olarak minnettar oluruz.Yaptıklarınız ve yapacaklarınız için sonsuz teşekkür lerimi sunarım.Başarı ile kalın.

şöyle bir sorun var...bir ara düzenlemeye kalktım.birkaç gece tüm sesleri aynı seviyeye getirdim.sonra sahnede tesisata taktığımda sesler yine biri az diğeri çok geliyor.Sanırım bu düzenlemeyi yapabilecek arkadaşlar,tesisata bağlı iken yapmalılar.Düzenli bir set çıksa,sonrasında üzrinde küçük oynamalarla farklı setler oluşturmak çok daha kolay olacak..

ritim çok karmaşık olmuş birazdaha özenle yazılsa iyi şov olacakmış ama gayet güzel emeginize saglık