• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Edit Ritimler Demo

Cevap: Roland BK5 Edit Ritimler Demo

emegine saglık acaba çiftetelli ve roman 7 li ye hangi kitler kullandın bilgi verirsen öğrenmiş olurum

Emeğinize sağlık, ritmleri denedim güzel olmuşlar.
Genel ekolayzır ve kompresör ayarlarınızı da paylaşır mısınız?
Madem sizin setinizi kullanacağız, biz de ona göre ayar çekelim org.lara.
Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Emeğinize sağlık, ritmleri denedim güzel olmuşlar.
Genel ekolayzır ve kompresör ayarlarınızı da paylaşır mısınız?
Madem sizin setinizi kullanacağız, biz de ona göre ayar çekelim org.lara.
Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Compressor Eqalizer ayarlarımı linkten indirip bakabilirsiniz arkadaşlar foto olarak çektim. Yeni ritimleri ve roland bk5 te yapılacakları size göstermek için yeni demoları bu akşam yayınlayacağım. Takipte kalın....

Ellerin dert gormesin kardesim senin calismalarinla bk5 tekrar saha kalkti diyebilirim

Ellerinize sağlık, çok teşekkürler

Ozellikle pa 800 kullanan birinin bunlari editlemis olmasi guzel tabiiki omerx kardesiimizde cok emek veriyor boyle ritimler hakikaten sartti harika otesi ama sinirsi intro yazilabilirken neredeyse ritimlerde intro yok korg buradan kazaniyor ornek ciftetellide uzun uzun inrolar olsun miskette. Artik ankaranin baglari hudayda misget kesik cayir olsun calamadigimizdan degil ama bir ritinden baska bir ritime gecerken intro ile gecis yapilinca herkez hemen ayak uduruyor diger turlu hemen sesi ayrliyana kadar ritim bos bos caliyor bazi insanlar oturuyor sen hadi bakalim ankara falan deyip boslugu tamamlamaya falan calisiyon ama bazen yemiyo lutfen intro intro baska bisey degil aletin bazi eksiklerini boyle tamamlayabilirir yine soyluyorum mp3 calma sistemde genel bolumunden ayarlaniyor ve orgun arkasina aktiginiz bir mono jakin iki ucunu birbirine deydirince tabi oncedende hangi sarkiyi calacaksan onuda ayrlayip birbirine dokundur dj programi gibi veye 800 deki gibi sanki balans surgusu varmiscasina sarkidan saarkiya geciyor bimeyenlere bir kez daha duyrulur miksere bagla pover cikisina veya kulaklik cikisina sutudyo kaydi yap ayrlardan mikrofon falan ayarlaniyor.