• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Edit Ritimler Demo

pc-kopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.erdemadali.com
Enst.
Korg Pa700
Merhaba arkadaşlar pa800 den sonra roland bk5 geçmiş bulunmaktayım.Pa800 tadını en başlarda vermedi sıkıntı çektim düğünlerde bende düğünlerde kullanmak için kendi zevkimce " 2TELLİ , ROMAN , AĞIR ROMAN , MİSKET , KASAP, DAMAT HAVASI " ritimleri editledim şimdi pek fazla pa800ü bana aratmıyor editlediğim ritimleri demo olarak sizlere sunuyorum.Pa800 de kullandığım ritimleri convertte ettim düzenlemeleri kaldı onlarıda zaman buldukça düzenleyip sizlere sunacağım. Editlediğim ritimleri beğenirseniz paylaşımda da bulunacağım. Yorumlarınızı bekliyorum Roland BK 5 kullanıcıları olarak herkes alete birşeyler katarsa ortaya güzel şeyler çıkabilir.

Not : ROMAN - 7li ve KASAP - 7li ritimlerinin her vasyasyonunun 7li akor basınca farklı uygun ritimler ayarladım program esnasında kolaylık olması açısından.

ROMAN - 7li
Demo :

KASAP - 7li
Demo :

MİSKET
Demo :

DAMAT HAVASI
Demo :

AĞIR ROMAN
Demo :

ÇİFTETELLİ
Demo :

RİTİMLER

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK5 Edit Ritimler Demo

soundclouda giremiyorum su an sanirim bende bir sorun var dinleyemedim henuz ama emeklerinize saglik

emeklerine saglık kardeşim zippyshare. den verebilirmisin

Ellerine sağlık güzel olmuşlar paylaşırsanız mutlu oluruz bk5 kullanıcısı olarak her geçen gün bk5 i dahada çok seviyorum özellikle batı yönünüde kullanan biri olarak e80 den alınan batı ritimleri harika ots linkleride yüklü emeğinize teşekkürler çalışmalarınızız devamını dilerim

Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Ellerinize sağlık. şıkır şıkır gerçekten :)

ellerinize sağlık çok iyi olmuş hepside hocam..

yorumlarınız için teşekkürler elimden geldiği kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Elinize sağlık. Bence Bk-5teki ritmleri aramızda paylaşıp editleyip, one touchlarını da atayıp kendi setimizi oluşturalım. Genel olarak ritmlerin davul ve perkusyon sesleri çok arka planda kalıyor onların sesleri açılmalı bence. Atanan one touchların da ses seviyeleri ona göre ayarlanmalı. Genelde sesler yüksek oluyor benim ritimlerde. Hatta bu paylaşımla ilgili yeni bir başlıkta, toplanılınabilir

Bende saundclouda giremiyorum,dinleyemedim...