• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 in muhteşem özelliklerinden sadece biri

• Konbuyu başlatan armoni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 7K

armoni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
20 yıllık yamaha psr6300:)
arkadaşlar alet i alalı 2 gün oldu.muhteşem bir özelliğini çözdüm artık cubase gibi kanal kayıt programlarına ihtiyaç yok
1:örnek olarak bir parçayı saxsafon sesi ile çaldınız bunu wav olarak kaydediyorsunuz
2:bu yaptıgınız kaydı usb den çagırıp tekrar record moduna gelip piano ile eşlik edip üzerine kopyalıyorsunuz .tekrar usb den çagırıp baglama ile süslüyorsunuz.tekrar çagırıp keman ile........
yani bu cihaz ile demo kaset yapılabilir sınırsız kanal kaydı..

Cevap: roland bk5 in muhteşem özelliklerinden sadece biri

bak bu hakkatten guzel bir olaymis.bilgi ve paylasim icin cok tesekkurler

arkadaşlar alet i alalı 2 gün oldu.muhteşem bir özelliğini çözdüm artık cubase gibi kanal kayıt programlarına ihtiyaç yok
1:örnek olarak bir parçayı saxsafon sesi ile çaldınız bunu wav olarak kaydediyorsunuz
2:bu yaptıgınız kaydı usb den çagırıp tekrar record moduna gelip piano ile eşlik edip üzerine kopyalıyorsunuz .tekrar usb den çagırıp baglama ile süslüyorsunuz.tekrar çagırıp keman ile........
yani bu cihaz ile demo kaset yapılabilir sınırsız kanal kaydı..

performans esnasında kullanmak istediğiniz alt yapıları çok sesli şekilde oluşturup kendinize özel bir alt yapı oluşturmak çok kolay olacak o zaman ve ek olarak bu yapıyı pcde küçük bir dönüştürücü ile mp3 e dönüştürüp kullanırken hızıyla artı eksi şeklinde değişiklik yapılabiliyor bildiğim kadarıyla

muhteşem bir özellik bencede hayran kaldım bk-5 e nasip olursa alacağım bu gidişle.

Bu özellik kayıtta çok işe yarar. Yamaha s900-910 , tyros serilerinde ve a2000 dede var biliyorum.

Bu özellik kayıtta çok işe yarar. Yamaha s900-910 , tyros serilerinde ve a2000 dede var biliyorum.

merhaba hocam, yamahada tekrar tekrar kanal kanal mp3 kaydı oluyormu bu şekilde benim bildiğim bir sefer kayıt yapılıyor tekrar kayıt üzerine ekleme şansı yok diye biliyorum.

Tyros'da var da A2000'i ve diğer serileri bilemiyorum..

bu özellik pa3x de var mı?

roland,gw8 de kapıları yarım açmıştı bk5te tam açtı artık roland durmaz gider roland severlere hayırlı olsun.
Özelliğe gelince hayran kaldım.

merhaba hocam, yamahada tekrar tekrar kanal kanal mp3 kaydı oluyormu bu şekilde benim bildiğim bir sefer kayıt yapılıyor tekrar kayıt üzerine ekleme şansı yok diye biliyorum.

tyroslarin hepsinde birde a2000de var,videolarini syrettim eminim,4- 5 sesi ust uste kayit yapabilirsiniz.