• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Keşanlı İntro Deneme

Cevap: Roland BK5 Keşanlı İntro Deneme

hocam ellerinize sağlık.Allah raazı olsun sizden çalışmalarınız için.
Sizden bir rica da bulunsam olurmu? daha önce de istemiştim ama yapılmaz demişlerdi.Elinizde pa800 olduğu için çok sanslısınız çünkü pa800 roman ritimleri bir harika.Bunun gibi roman ritimlerinide convert edebilirmisiniz.Mesela şu ritim..;

linkteki introlar çok güzel mesela.Bunları çevirebilme şansınız varmı eğer varsa duacınız olurum gerçekten...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam ellerinize sağlık.Allah raazı olsun sizden çalışmalarınız için.
Sizden bir rica da bulunsam olurmu? daha önce de istemiştim ama yapılmaz demişlerdi.Elinizde pa800 olduğu için çok sanslısınız çünkü pa800 roman ritimleri bir harika.Bunun gibi roman ritimlerinide convert edebilirmisiniz.Mesela şu ritim..;

linkteki introlar çok güzel mesela.Bunları çevirebilme şansınız varmı eğer varsa duacınız olurum gerçekten...

Pa800 elimde şuan yok sattım roland bk5 ile yola devam ediyorum demodaki ritimden daha güzelleri var aslında bk5 te ama kulak alışkanlığı olduğu için bu size daha güzel gelebilir buna örnek bir çalışma vakit bulursam yaparım ama istediğiniz bir ritim varsa style dosyasını gönderin convert edip bi deneme yaparım.

Çok sağolun hocam ilgilniz için.
istediğim ritme ait setlerden sizde vardır diye düşündüm.Bende ilgili set yada convert programı olmadığı için sizden rica ettim.Göderdiğim ilk linkteki halil ökten olan linkteki ritim benim istediğim mesela.Bu ritim bk5 ile yapılamaz mı??

style works xt universal adlı programı kullanıyorum.

Calismalarinin herbiri birbirinden guzel eline saglik.rolandin senin bu calismalarini destekleyerek senin onunu acmasi lazim aslinda yetkililere duyurulur

Heee bu arada hazir aklima gelmisken bu ses paketinden hala ses yok.yayinlanmayacak mi acaba neden bu kadar uzun sürdü

style works xt universal adlı programı kullanıyorum.

Slm hocam;

Ben style works xt programını indirdim ve yükledim ancak seçeneklerde PA-60/80 ve PA1x/pro seçenekleri var.Pa800 setlerinden hangisini çevirmeliyim.Çünkü siteden indirdiğim pa80 /1x yada 800 setlerinden herhangi birininin içinden 8 adet klasör çıkıyor ve style klasöründeki 10 adet faworit yada3 adet user olandan birisini seçtiğimde program kapanıyor.Eksik yada yanlış bir şeymi yapıyorum.win8 kurulu pc de acaba bundan mı?Yardımcı olursan bizde yapalım bişeyler hocam..:)

Slm hocam;

Ben style works xt programını indirdim ve yükledim ancak seçeneklerde PA-60/80 ve PA1x/pro seçenekleri var.Pa800 setlerinden hangisini çevirmeliyim.Çünkü siteden indirdiğim pa80 /1x yada 800 setlerinden herhangi birininin içinden 8 adet klasör çıkıyor ve style klasöründeki 10 adet faworit yada3 adet user olandan birisini seçtiğimde program kapanıyor.Eksik yada yanlış bir şeymi yapıyorum.win8 kurulu pc de acaba bundan mı?Yardımcı olursan bizde yapalım bişeyler hocam..:)

yaptığınız işlem doğru fakat windows 8 de program hatalı çalışmaktadır.windows 7 yada xp kurulu bir bilgisayarda denemenizi yapınız.