• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g70 alicam yardim?

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 12K
H

hkmuzik

Misafir
Arkadaşlar roland g70 düşünüyorum bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim..
Nasil alettir, eksi yönü arti yönü?

Cevap: Roland g70 alicam yardim?

merhabalr hakan abi bu konuda sana en iyi yardımı yapacak kişi ilhan57fb nickli arkadaşımızdır,,,g 70 kullanıyo ve g 70 en iyi bilende odur,,,saygılar

kişisel görüşüm : alet geliştirilmedi TR ritim set sıkıntısı var G serileri ve bazı modellere yazılan setleri kullanabiliyor .. batılar güzel sadece batıcı iseniz ideal. .

sayın arkadasımm g70 gzuel bır alet ama turk sampler kıtlerr yokk ama kalıte olarak saund butunlugu olarak ust duzey bır klavyee rıtım yazmayı bılıyorsunn klavye hakımıyteın yukseksee cok ıyı bır klavyee daha fazla bılgı ıstersen telım 0538 419 88 82

demirbaş bir alettir.alındıktan sonra satamazsın.evin bir köşesinin tapusunu ona vereceksin.ikincieli yok denecek kadar az. ayrıca çok ağır bi alet.al bi gw8 paran cebinde kalsın.saygılar..

çok güldüm valla orga niye evin tapusunu veriyosunuz abiii :))) satılmayan alet olmaz 2 kuruş aşşa veririsin gene veririsin piyasası yok diyelim ama özellik olarak bambaşka bialettir diye dünüyorum

teşekkür ederim arkadaşlar , ilhan bey benim eve 2 km uzaklıktaymı:) şansa almadan önce onun cihazda bir deneme yapıcam...

Cihazda Vocal Harmonaizer.64mb ram,2 adet SRX Expansion Board yuvası.PCM kart yuvası 256 mb'ye kadar destekliyor.Gitar modu(Elektro-ve akustik olmak üzere) mp3 okuma özelliği bulunuyor.daha bir sürü özellik var.

eğer alırsan haberim olsun.G70 uyumlu Türk ritim ve sesleri göndereyim.

TR SRX expansionboard çalışması yapılması lazım.