• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g70 alicam yardim?

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 12K
Cevap: Roland g70 alicam yardim?

dostum gücün kuvvetin yerindemi kas yaparsın bak ondan yana sıkıntın olmasın :D alet sampler lazım degil diyosan güzel bir alet tavsiye ederim bak buda tanıtım amaclı yapmıs oldugumuz videosu

Cevap: Roland g70 alicam yardim?

arkadasim ben VA-7 tavsiye ederim sesler ayni. bende G-70 alacaktim cok inceledim guzel kaliteli saglam bir klavye,tasimasi cok zor, sahnede sesler pek farkli degil yani 10 sene onceki roland klavyelerden bi farki yok G-600 ,800 , 1000 ve VA-7 ,76 gibi .G_70 icin SRX kart girisi var ama hicbir calisma yapilmadi bizler icin sample sesler falan, buda bir satis politikasi herhalde.roland firmasi bir cok muzisyen arkadaslari malesef kacirdi, yeni GW-8 ile gonlumuzu almaya calisiyor kaliteli , uygun fiyatli bir klavye, ben roland in cok daha mukemmel bir klavye cikaracagina inaniyorum zaman gosterecek.arkadasim sana bir oneri vereyim bir tane klavye alacagina o kadar para verecegine uygun iki klavye almani oneririm, bende iki tane VA-7 var ikisini ayni anda aciyorum yani iki ritimi ayni anda super oluyo , iki klavye her zaman avantajlidir, saygilar