• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g70 alicam yardim?

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 12K
Cevap: Roland g70 alicam yardim?

teşekkürler mürhencim..
mp3 çalma olduğunu bilmiyorum? eminmisin? board la zamanında doğdu uğraşmış yapamamış bişiiler..

kart ile MP3 okuyor.

aynı zamanda Kartla sampling çalışması yapamıyoruz.bir nevi hafıza kartı gibi düşünebiliriz.Ritimleri,sesleri,songları saklayabiliriz.External memory kart hafızası,birde internal memoryler var Ritim ve ses hafızaları orgun.Org 500 tane ritim alıyor hafızaya bir sürüde programlı ses atabiliyorsun.Database mannager programı ile bilgi aktarımı yapılıyor.usb bağlantısı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

g 70 te mp3 ozellıgı yok ıkı srxbord ozllıde yok srx bord 1 tane takılabılıyyorr e80de var saydıgınız ozellıklerr

aleti 2 kuruş alta satarsın diyen arkadaşa canlı örnek.sitemizde cevcev e-80 i yarı fiatına satamıyor uzunnn zamandır.yıllardır ikinciel org piyasasındayım.korg hariç ikinciel aletler yarı fiatına zor satılıyor.ikincisi alet tabut gibi evin bir köşesini ona ayırmak gerekir.sabit bir yani.aletin 2.elinin satış şansı sıfıra yakın olduğu için koyduğunuz yerde alet yaşlanacağından biryerde evin o köşesi tapulanmış gibi alete ait olur.teknik özelliklerinden anlamam.onu da bilenler anlatsın.benim işim 2.el piyasası....saygılar.....

Syn İlhan57fb dedikleriniz doğrudur.ben G70 kullanıcısı değilim.ancak elimde nevaleleri bulunmaktadır.bir arkadaştan Mp3 okuyabildiğini duydum.yanlış bilgi aktardıysam forumdaki arkadaşlardan özür dilerim.

cihazın 2. el 2750-2500 ytl arası gideri var.

cok doru valla sızlere katılıyorum bende bı ara roland e 56 vardı :) zor sattım ama fena degıldı cıhazın babası g 600 alıcaksın devam yanı bol sans

saol g 600. ben g70 den bahsediyorum sen g600 al diyorsun:)