• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 mi, EXR-46 mı, yoksa...

Cevap: Roland GW-8 mi, EXR-46 mı, yoksa...

tabiki v2 europa bu arada ikinci el fiyatları 1000 ila 1500 ihtiyacı olanlar 1000 tl kadar verdi bende 1100 e vermiştim siteye gw 8 arıyorum diye bi konu aç sitede satan arkadaşlar sana ulaşır ama aleti görerek yani alışverişi yüz yüze yapmak en mantıklısı hayırlısı olsun tekrar

İstanbul'da oturuyorum. Alacağım vakit ilk iş Aslan Han ve çevresini gezmek olacak. Dediğiniz gibi almadan iyice bir kurcalamak lazım aleti.

Zuhal Müzik 2. el alet de satıyordu hatırladığım kadarıyla. Çünkü yine yanlış hatırlamıyorsam uzun yıllar evvel 2. el bir AT-1 almıştım Zuhal'den. =)

Roland GW-8 Roland exr-46'dan daha kaliteli...özellikleri daha iyi. bence gw-8 al pişman olmazsın.ben aldım çok da memnunum.

Yorumlar da gösterdi ki GW-8 almam hayırlı olacak gibi. Bütçemi ayarladığım zaman 1000 -1200 arası temiz bir alet bulursam alacağım inş. Bu forum da epey bir faydalı oldu GW-8 hakkında bilgi edinmem konusunda. Bu arada şu aletler hakkında konuşmak bile keyif veriyor insana. =)

Yorumlar da gösterdi ki GW-8 almam hayırlı olacak gibi. Bütçemi ayarladığım zaman 1000 -1200 arası temiz bir alet bulursam alacağım inş. Bu forum da epey bir faydalı oldu GW-8 hakkında bilgi edinmem konusunda. Bu arada şu aletler hakkında konuşmak bile keyif veriyor insana. =)

youtube'da exr-46 çalışmaları var onlara bak; bu sitedeki roland gw-8 başlığındaki demoları da dinleyip bir sonuca varabilirsin.

youtube'da exr-46 çalışmaları var onlara bak; bu sitedeki roland gw-8 başlığındaki demoları da dinleyip bir sonuca varabilirsin.

Gw-8 başlığını (daha doğrusu forumu genel olarak) inceliyorum birkaç gündür. İncelemeye de devam edeceğim. Teşekkür ederim Kadir.

Merhaba...

Düşünmenize bile gerek yok ; tabiki GW8...

Bence her müzisyende bulunması gereken bir cihaz ; hatta demirbaş :eek:

Selâmlar...

Merhaba...

Düşünmenize bile gerek yok ; tabiki GW8...

Bence her müzisyende bulunması gereken bir cihaz ; hatta demirbaş :eek:

Selâmlar...

Selamlar, sevgiler... Benim GW-8 almam gerekiyor anlaşıldı. :)

Aslında maalesef marka fanatikliğim de (hiç iyi bir şey değil, biliyorum=) var. Roland olsun istiyorum. Artı eksi 1000 lira civarında da Roland'ın daha iyi bir aletini alamam sanırım.