• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 nevaleler GW8ciler buraya....

Cevap: Roland GW8 nevaleler GW8ciler buraya....

değerli üstadım gw 8 ilgili paylaşımlarını dikkatle takip ediyorum çok teşekkürler

gw 8 bu özelliklerin olmasını bende çok isterim ama şuda var roland neyi yapmak istiyor ne kadar yapmak istiyor....
gw8 deki işletim sistemi hiçde yabana atılır özelliklerde değil.çünkü bütün piyasa aletleri açısından baktığımızda ben hiç bir markada ilk çıktığında ritim yazma özelliği olmadığı halde sonradan versiyon ile üstelik üçretsiz olarak ritim yazma ve editleme özelliklerinin yüklene bilmesi olayı hatırlamıyorum.yanlşım varsa düzeltin.

roland ın yukardaki listenizden hangilerini ne kadar yapmak istediği konusuna gelince burada iş kullanıcılara ve kullanıcıların talepleri doğrultusunda distiribütöre düşmektedir.örneğin bizler şunu yapabiliriz hem roland avrupaya hemde zuhal müziğe bu talep ve önerileri içeren mailler atabiliriz.bu çağda son kullanıcısının talep ve önerilerini dikkate almayan bir üretici firma olması imkansız...
bu şekilde direkt isteklerimiz uygulanmasa veya uygulanabilemese bile ilerde yapılacak güncellemeler için etki sağlayabilir güncellemeleri kısmen dahi olsa yönlendirebilir
evet çok doğru söylemişsin biz isteklerimizi dile getirelim gerisi zühal müzik ve roland firmasına kalmış...saygılar.

Bu özellikler Gw8de olmasa bile.Yeni çıkacak ürünlerde olmalı bence.

Abi inşallah bu umut ettiklerimiz keşke olsa gerçekten bu arada hazirlayacağiniz gw 8 seti için de kolay gelsin inşallah ortaya çok güzel şeyler çikar allah utandirmasin abi senden bir ricam olacak ben bunu ahmet abiylede paylaştim (katip) ritm çalişmalarinda abi rtimlerin biraz daha basli değilde daha sade olursa çok seviniriz çünkü cihazda ritimler çok fazla karişik bir şekilde çikiyor bu konuyuda ele alirsak ritim çalişmalarinda çok sevinirim kolay gelsin sinan turan

Teşekkürler.Gw8 aldığıma memnunum.Bir de mey sesi olsaydı.

Usb import tuşu neden world ve special tuşları ile ilişkilendirilmiş bilginiz varmı.

test tuşları olabilir .... orgu kapatın her ikituşa basarak orgu açın bakalım ne olacak..varsayım olarak söylüyorum...yada demo çalmada olabilir...

bu tuşları V2ile kullanamıyoruz.belki yeni yazılımda aktif hale geçecek tuşlar.

Murhen Burayi iyice bir kontrol et bir suru ritim ses var

asagida midi usa nikli uye

StyleViewer kullaniyormus dowload linki icinde aciklamalar var belki is yarar

Ben "benim" StyleViewer kullanmak topic = 1128,0; = 824 ekleyin
bir tarzda orijinal banka ve pathes görmek ve daha sonra sesi liste GW8 Sahibi Manuel seçin.
I dont neden, ama EMC kendini bankalar ve yamalar o zaman bir stil yük - Özgün göremiyorum bu yüzden EMC ile istediğiniz gibi değişiklikler biliyorum.

roland farklı bir alet bence ve dedıgınız gıbı yenı os la samplig okusa cok super olur gem korg ve yamaha'yi sıler gecer.

o dediğiniz özellikler olursa ben de dahil olmak üzere herkes bu aleti alır...

Benim bir sorum olcak. GW 8 de bazı ritimlerin sesleri çok yüksek geliyor ve melodi duyulmuyor. Bazı ritimlerde ise tam tersi ve bazı seslerde. Sesleri ve ritimlerin sesini ayrı ayrı nereden kısıp açıyoruz. Bir de seslere Effect verirken kaçıncı sayfadan hangi effecti kullanıyorsunuz genel de chorus ve reverb falan vermek ve sesin daha iyi bir sound u olması açısından. Umarım birisi yardımcı olucaktır açıklayıcı bir şekilde...

Teşekkürler şimdiden...

hocam exr 40 gw8 ritimlerini okurmu convert edermi...saygılar