• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 nevaleler GW8ciler buraya....

Cevap: Roland GW8 nevaleler GW8ciler buraya....

elıne saglık tesekkurler.

isteseler yaparlar ama nasıl bir yol izliyolar bilmek zor.

arkadaşlar alet gerçekten süper.ama ben usb den ses ve ritim yüklemesini yapamadım bu konuda detaylı bilgi verebilirmisiniz tel yazarsanız sizi arayabilirim böyle klavye başında daha iyi uygulanabilir.teşekkür edrim.

Cevap: Roland GW8 İçin El Ele Verelim.

Merhada sayın yetkili,zuhal müziğin büyüklüğüne inanıp ve güvenerek diğer kullanıcılar gibi bizde sizlerden roland gw8 satın aldık. roland gw 8 için ömerx haricinde ne ritm nede ses ler ile ilgili olarak ve versiyon3 güncelleme gibi bir çalışma,roland ı sahiplenme ilgi ve alaka görmedik.Umarım çok kısabir zaman içinde Roland GW8 ile ilgili olarak Roland & Zuhal Müzik birlikte bir çalışma ile yüzümüzü güldürür. site üzerinde ocak 2012 de yüklenen set var. neredeyse bir yıldır yenilik yok.sample çalışması falan da yok sanırım.

ben zuhal müzik'e böyle bir mail attım bana bu cevabı verdiler ........
........ Bey, Roland’dan arkadaşlar sizinle ilgileneceklerini söylediler. Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bana ulaşın. Dediğiniz gibi güncellemeler yeterli değilse bunu önemli bir eleştiri olarak kabul edip derhal gerekeni yaptıracağız. Hiç merak etmeyin lütfen.
Özer Kırçak
Gibson Les Paul, Ibanez, Marshall, Kawai Piyano, Steinway Piyano, Takamine, Tama, Pearl ve çok daha fazlası Zuhal Müzik güvencesiyle.

bence sizlerde ROLAND GW8 ile ilgili olarak iseklerinizi yoğun bir şekilde mesaj atın,bir şeyler değişecektir bence...

sevgili mürhen senin bahsettiğin set ne oldu ben bulamadım.

roland gw8 için batı editlenmiş batı seslere ihtiyacım var , yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ben bir dostum ritim çok indirmek için gw8 siteyi bana Roland yardım var, anormal ritim bu klavye ritim ve tını-posta ile bana yardımcı oldu, kim program dosyası olmayabilir:ababekri@outlook.com