• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 piyanist 477 demoları...

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x

set yüklenmiştir..indirebilirsiniz....

Ekli dosyalar

• ROLAND.zip
    635.5 KB · Görülen: 215
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: roland gw8 piyanist 477 demoları...

lead super

ritimler ve sesler harika özellikle elektro bağlama ve leadler on numara... sabırsızlıkla bekliyoruz... roland gw-8 türkiye için yeni bir çağ başlayacak

Beklenen versiyon gelmiş işte.....

Eline sağlık hepsi güzel lead sesler harika wahde ve romanda 10 numara.

Arkadaşımız aletin hakkını veriyor. Ellerine sağlık....

teşekkürler sağolun...alet için hergün çalışıyorum.alette yeniyim.ama cihazda yapılmayacak hiç birşey yok.ben bunun farkına vardım.hergün bir ritim ve ses yapıyorum.her hafta ritim ve ses güncellemesi yapacağım sitede.yarın ilk paylaşım başlıyor.böyle çalışmalar devam ederse alet tutulur.ama bu sadece benimle bitmiyor.diğer arkadaşların da böyle paylaşımlarda bulunmalarını sağlarsak roland 10 numara olur.bu benim görüşüm.bu hafta ağırlık olarak mey ve zurna üzerinde çalışacağım.tabi ritim çalışmaları da devam edecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkürler sağolun...alet için hergün çalışıyorum.alette yeniyim.ama cihazda yapılmayacak hiç birşey yok.ben bunun farkına vardım.hergün bir ritim ve ses yapıyorum.her hafta ritim ve ses güncellemesi yapacağım sitede.yarın ilk paylaşım başlıyor.böyle çalışmalar devam ederse alet tutulur.ama bu sadece benimle bitmiyor.diğer arkadaşların da böyle paylaşımlarda bulunmalarını sağlarsak roland 10 numara olur.bu benim görüşüm.bu hafta ağırlık olarak mey ve zurna üzerinde çalışacağım.tabi ritim çalışmaları da devam edecek.

valla kardeşim eline sağlık dediğin gibi beklemekle bi şeyler olmuyor herkez karıştırıp bi şeyler yapsa zaten olay bitecek bende kart borcu yüzünden aletimi sattım.ALLAH kimseye sattırmasın aletini mecbur kalmadıkça ama dediğin gibi alette herşey var yanlızca işlemek lazım zamanı olanlar bir kaç gün alet üzerinde uğraşsa zaten aleti hiç bırakmak bile istemeyecek iyi çalışmalar:)

Allah razı olsun kardeşim çalışmaların için..

kadirim helal olsun sana yaptın mı en iyisini yaparsın helal olsun kardeşim emeğine sağlık korg pa80 paylaşımların var mı kadirim saygılar kolay gele