• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 tr Mürhen SEt SatışTa..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 84
  • Görülen : 33K
Cevap: Roland GW8 tr Mürhen SEt SatışTa..

Arkadaşlar öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Seti Roland GW8 ve Roland Prelude modellerinde kullanabileceğiz.yanlız şu var;Seti her iki klavyede kullanmamız için bu cihazların Europan Collection V2ye yükseltilmiş olması gerekmektedir.çünkü 4 model var Europan,Chinesse,Asian,Latin GW8ve Prelude.Roland GW8 Europan Collection V2'de Türk müziğine uyumlu sesler ve ritimler World Bankalarına eklenmiştir.Dolayısıyla Latin vs......modellerinde bu sesler ve ritimler bulunmayacaktır.

Bir arkadaşın Roland GW8 Türk ritim setini Latin Version ile kullanabilirmiyiz?Sorusu üzerine konuyu buraya taşımak istedim.

Herkese İyi Bayramlar ve İyi Çalışmalar.

daha zengin tanıtım videoları sunmalısınız.mevcut ritim setlerde ciddi eksiklikler var örneğin çiftetellilerde asma davul mutlaka gerekiyor en azından versiyonların birinde adana antep maraş yöresinde çalıyom insanlar istiyor.3/4 lük ve tsm ritimleri az ve basit umarım bu ve buna benzer eksiklikleri gidermişsinizdir bizimde çok ihtiyacımız var doğrusu emeğinize sağlık temin etme konusunu lütfen kolaylaştırınız

sn.mürhen sizi anlıyorum tabii ki her sesi tanıtan demo işi felan çok meşekkatli ve zaman ister.ama temel ritimleri mutlaka duymak isteriz ayrıca size yada söz konusu sete nasıl ulaşacağız anlayamadım kusura bakma.bu gün 52 ritim hazırladınız yarın 60 derseniz ne yapacağız biz 52 olanı aldıktan sonra.ben emeğinize saygı duyuyorum ama sete yada size nasıl ulaşacağım bilmiyorum.ödeme nasıl olacak v.b.

mesut bey size özel msj gönderdim.isterseniz bir okuyun gerçi admin gerekli prosedürü konu başlığında açıklamış bulunuyor.

ben acilen almak istiyorum tel numaram 0544 560 55 47

üstadim aletin user style anahtarina bastiğinda direkt ilk ritmi gösteriyor.ancak enter dersek liste açiliyor.bu büyük zorluk çikariyor.ikinci büyük problem user ritmlerin performans banklarla ilişkelindirilmemesi.ör:user styleden slow bir ritm seçtiğinde direckt bank 1 in açilmasi gibi.ritmi seçeceksin,performanceyi açacaksin.banki seçeceksin,tonu bulacaksin.insanin cani çikiyor.ben korg kullandiğim için gw 8 de çok zorlandim.ancak evde kullaniyorum gw8 i.sizin oluşturduğunuz sette sesler toneyi performanceyemi kayitli.tone ye kayitli olsa stle seçtiğinde direckt performnca seslere yöneliyor sistem.ne yapacağiz şaşirdim doğrusu.sizin setin çalişma sistemini belirtirseniz memnun olurum saygilarimla...

üstadim aletin user style anahtarina bastiğinda direkt ilk ritmi gösteriyor.ancak enter dersek liste açiliyor.bu büyük zorluk çikariyor.ikinci büyük problem user ritmlerin performans banklarla ilişkelindirilmemesi.ör:user styleden slow bir ritm seçtiğinde direckt bank 1 in açilmasi gibi.ritmi seçeceksin,performanceyi açacaksin.banki seçeceksin,tonu bulacaksin.insanin cani çikiyor.ben korg kullandiğim için gw 8 de çok zorlandim.ancak evde kullaniyorum gw8 i.sizin oluşturduğunuz sette sesler toneyi performanceyemi kayitli.tone ye kayitli olsa stle seçtiğinde direckt performnca seslere yöneliyor sistem.ne yapacağiz şaşirdim doğrusu.sizin setin çalişma sistemini belirtirseniz memnun olurum saygilarimla...

Sesler Tone bankasında (3 sayfa )Performance bankasında (10 sayfa )halinde sıralı şekilde zaten konunun diğer sayfalarında liste var.(performance-enter-Favoireti on)banklar karşımızda crusorler ile sesleri seçip enter diyoruz.

dostum seni rahatsız ettiğim için kusura bakma.ben kendi şarkılarımı gitar pro 5 den midi olarak yazıyorum.bu şarkılarım için yazdığım midi ritmleri gw 8 de kullanmak için aldım aleti.özellikle style converter proğramı için.ne yaptıysam bir türlü çözemedim proğramı.seninde softwereler kullandığını düşünerek bu konuda senden yardım istiyorum.lütfen ilgilenirmisin..

dostum seni rahatsız ettiğim için kusura bakma.ben kendi şarkılarımı gitar pro 5 den midi olarak yazıyorum.bu şarkılarım için yazdığım midi ritmleri gw 8 de kullanmak için aldım aleti.özellikle style converter proğramı için.ne yaptıysam bir türlü çözemedim proğramı.seninde softwereler kullandığını düşünerek bu konuda senden yardım istiyorum.lütfen ilgilenirmisin..

olurmu ne rahatsızlığı.Gitar pro5te yazdığın midileri Style Converter V3te introlu ritme dönüştürebilirsin.ancak program biraz karışık ve açıkçası kullanışlı değil.Sana önerim Style Works XT Universal kullanman.bu programın kullanımı daha pratiktir.