• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 yardım

efesblue

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 plus
üstatlarım gw8 de istediğim ses ve ritimi nasıl one touch olarak atayabilirim yada sadece sesleri kolay ulaşım iiçn ayarlayabilirim birde alete bir türlü mp3 okutamadım saygılar

Cevap: roland gw8 yardım

One touch ses atamak istedigin ritmi sec(one touch atamak istedigin seside sec seste ekranda olsun) sonra write bas style sec sonra ritmin ismini yazabildigin menude solda one touch yazar tekerlekle one touch kutucuguna tik koy enter a bas tamamdir( mesela Ben favorite performance kaydettigim bi ritme one touch seciyor bi ritimle iki ses kullaniyorum). Mp3 okutmak icin Ben bilgisaysrdan playlist editorle sarkilari atiyorum hepsini okuyor birde mp3 lerde turkce karakter kullanma

Cevap: roland gw8 yardım

one touch özelliğini arkadaşım özetlemiş sağ olsun; gelelim MP3 olayına, öncelikle Roland GW-8 ile gelen CD'de Playlist Editor diye bir program var, o programdan şarkılarını türkçe karakter kullanmadan ve uzun adlar kullanmadan PLAYLIST klasörüne at, ondan sonra mp3 okur org.