• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8'de kullandığım sesler ve ritimlerimi paylaşıyorum...

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Roland GW8'de kullandığım sesler ve ritimlerimi paylaşıyorum. Bence işe yarayan şeyler çıkar. USB flaş diskinizdeki roland klasörüne STYLE ve SOUND klasörlerini atıp orgunuza yükleyiniz ve kullanmış olduğum ses-ritimleri de siz de deneyiniz. maksat paylaşım olsun.

I share my Roland GW8 styles and sounds ,which i use in my keyboard.I hope it will be useful for your keyboards.

Ekli dosyalar

• kadirbey1985_roland-gw8set.rar
    1.3 MB · Görülen: 514
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland GW8'de kullandığım sesler ve ritimlerimi paylaşıyorum...

paylaşım için çok teşekkür ederim sağolun

çok teşekkürler.

sağol kardeş

kadir abi preludeye gw8 ritimleri indirdim yükledim allah vesile olanlarda razı olsun birde ses yükleme şansımız varmı varsa hangi dosyaya yükleyecez acaba mesela sytlye ritimleri yüklemesini öyrendim ses nere yüklenir ve mp3 nere yüklenir yardımcıolurmusunuz

kadir abi preludeye gw8 ritimleri indirdim yükledim allah vesile olanlarda razı olsun birde ses yükleme şansımız varmı varsa hangi dosyaya yükleyecez acaba mesela sytlye ritimleri yüklemesini öyrendim ses nere yüklenir ve mp3 nere yüklenir yardımcıolurmusunuz

SES için USB sürücüsündeki SOUND klasöründen GW8.SVD formatında dosya var.Dışarıdan ses yüklemesi olmaz, ancak orgun içindeki sesler ayarlanarak bir şeyler olabilir. MP3 orgun hafızasına yüklenmez, ama USB bellekten çaldırılır.

anladım kadir abi teşekkür ederim