• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolnad bk5 le düğün programı yapan varmı?

• Konbuyu başlatan mercek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 10K
Cevap: rolnad bk5 le düğün programı yapan varmı?

aletlere balans çekmek bu kadar mı zor?hiç bi şey bilmiyorsa insan sevdiği bi üstadına rica eder balanslarsın aleti çıkarsın her programa :)

Dün akşam da düğün çaldık bk-5 le, her şey mükemmeldi.

slm ben 25 gün oldu alalı..4 düğün yaptım hiçsıkıntı olmadı.aletten memnunum.pa 800 kullanan arkadaşlar bile aleti takdir ettiler..bk-5 e devam..

Dün akşam da düğün çaldık bk-5 le, her şey mükemmeldi.

Hocam bende bk-5 alıcam yarın inş ama ekran çok ufak alişabilirmiyiz acep ?

birde Bana dügün setlerını gönderebilirmisiniz tşk' ler :)

Melodi Dante tr diye org çıkmış ikisi arasında kaldım bk 5 ile dante tr arasındakı fark nedir ?

Youtube'den ikisininde videosunu dinledım' ama işin içinden çıkamadım

ben 2 yıldır bk5 ile dugun calıyorum. hiçbir sorun olmadı. daha once tyrosda kullandım, pa 800 de...

doğru bk-5 le düğün çalınmaz olsa olsa anca konser verilir cd kalitesinde sound alıyorum yahu... sanki etrafımda beş kişilik bir orkestra var nerdeyse zevkten oynayacağım...

Bu orgu ifade eden en güzel yorum budur arkadaşlar...yıllarca korgun bütün modellerini defalarca alıp memnun kalmayan ve şu anda bk5 ile yeniden müziği sevmeye başlamış biri olarak üstteki yoruma sonuna kadar katılıyorum....

Hocam bende bk-5 alıcam yarın inş ama ekran çok ufak alişabilirmiyiz acep ?

birde Bana dügün setlerını gönderebilirmisiniz tşk' ler :)

Melodi Dante tr diye org çıkmış ikisi arasında kaldım bk 5 ile dante tr arasındakı fark nedir ?

Youtube'den ikisininde videosunu dinledım' ama işin içinden çıkamadım

Hemşerim diyorum aslen Manisalıyım bende; Bence boşver ikisini pa600 al.İnan daha çok mutlu olursun.Bide piyasadaki setler içerisinden kendine uygun olan sesleri alıp kendine has bi set yaptınmı deyme keyfine.pa600 sana ençok uyacak alettir.Saygılarımla.

Hemşerim diyorum aslen Manisalıyım bende; Bence boşver ikisini pa600 al.İnan daha çok mutlu olursun.Bide piyasadaki setler içerisinden kendine uygun olan sesleri alıp kendine has bi set yaptınmı deyme keyfine.pa600 sana ençok uyacak alettir.Saygılarımla.

Korg pa 500tr aldım hayirlisi olsun :)

Hemşerim İzmir'deysen evime davet ediyim sizi bana org' un kullanimini öğretebilirmisiniz ?

Ortak noktamiz olur Telefon numaram 0531 709 03 03

şöyle güzel bir ritim ve seslerden oluşan sıralı bir şekilde bk 5 or içi,n set gibi hazırlayan varsa burdan yayınlayabilirm itabi ben bu orgun acemisi yim düğünlerde zahmet çekiyorum göz ve yaşlılık var e tabi ekmek parası mecburum eğer varsa bi arkadaş benim hayır duamı alır herkese saygılar.bk 5 or üstadlarından bekliyorum trakyalı varsa memnunolurum bende merçliyim uzunkörü.

bolulum roland e 500 or şu düğünlerde çaldığın ritim ve sesleri burdan yayınlayabilirmisin bende kullanayım ve sevap işlersin vallahi saygılarımı sunarım bekliyorum ..