• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rosa Alışveriş Merkezi Hakkında

Cevap: Rosa Alışveriş Merkezi Hakkında

işin ilginç yanı diorum ya ne fatura var ne senet nede satış sözleşmesinin nüshası.adamın vergi nosu ödediği vergileri adres tel hepsini buldum.9.mağazası açılcak bi insanın vergi matrahı düşük çıkmaz 1.500 tl'yi geçmemiş.ancak 1500 tl'ye 1 senede bu adam 1 veya 2fatura mı kesti.9. mağazasını açaçak insanın nerden baksan 300.000 tl vergisi falan çıkması lasım.iş burda saçma hale geliyor işte.insanları gerizekalı yerine koyduklarını sanıyorlar böyleleri.yarın tüketici haklarına gidicem orda olmadı notere ihtarname çekicem.fatura göndericez dedi adam bakalım gelsin.benim yasal olarak 7 gün içinde iade etme hakkım var bunu yapıcam.kavga gürültü ile yaparsam haklı iken haksız duruma düşerim.

işin ilginç yanı diorum ya ne fatura var ne senet nede satış sözleşmesinin nüshası.adamın vergi nosu ödediği vergileri adres tel hepsini buldum.9.mağazası açılcak bi insanın vergi matrahı düşük çıkmaz 1.500 tl'yi geçmemiş.ancak 1500 tl'ye 1 senede bu adam 1 veya 2fatura mı kesti.9. mağazasını açaçak insanın nerden baksan 300.000 tl vergisi falan çıkması lasım.iş burda saçma hale geliyor işte.insanları gerizekalı yerine koyduklarını sanıyorlar böyleleri.yarın tüketici haklarına gidicem orda olmadı notere ihtarname çekicem.fatura göndericez dedi adam bakalım gelsin.benim yasal olarak 7 gün içinde iade etme hakkım var bunu yapıcam.kavga gürültü ile yaparsam haklı iken haksız duruma düşerim.

eğer vergilerle ilgili böyle bir şey bulduysan ara maliyeyi, ihbar et.ayrıca tüketici hakları koruma derneğine de başvur.adamın fatura göndermesini bekleme bence.fatura 7 günü geçecek.o zaman da iadesi olmaz ürünün.herşeyden önce böyle konularda akıllı davranmak lazım.benim dediğim şeyler en son yapılacak şeyler.hatta belki de yapılmaması gereken bişey ama insanı böyle şeylere mecbur bırakıyolar işte bazen.neyse hakkınızda hayırlısı inşallah hakkınızı alırsınız o adilerden.

bizim bi arkadaş bu tvde çıkan 90 tlye çamaşır deterjanı aldı.7 gün iade garantisi verdiler.arkadaşın hanımı memnun kalmadı.iade için aradılar merkezi.iade kabul edilemez dediler.arkadaşın dediği tek şey bu oldu...ya beni müdürüne bağlarsın, ya da ben tüketici haklarına başvururum, bu da olmadı mı ? gelirim bulunduğunuz yeri başınıza yıkarım ve sizi dünya aleme rezil ederim.nasıl işinize geliyosa dedi...hemen yarım saat içinde aradılar arkadaşı tamam paranızı iade ediyoruz, ürün de size hediyemiz olacak...arkadaş yok dedi ürününüzü geri göndercem eksik olsun hediyeniz dedi.aldı parasını ve ürünü geri gönderdi.

Yasal yoldan öyle bişey çıkarsa şiddete başvurucaz.Aile içi şiddette bir numarayızdır :)

Yasal yoldan öyle bişey çıkarsa şiddete başvurucaz.Aile içi şiddette bir numarayızdır :)

şiddetle kimse bugüne kadar yol alamamıştır. şiddet yerine pratik fikirle çözüm bulmak daha zahmetsizdir..

Dur bakalım abi Allah büyük..