• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 set calişmasi

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
arkadaşlar merhaba bayrama kadar size kendi imkanlarimla piyasadan derlediğim sesleri set olarak ucretsiz olarak paylaşacam ama bazi konularda yardım gerekiyor oncelikle rtm konusunu sıkıntı a1000 duz rtm leri gerek rtm konusunda elimden fazla bişi gelmiyor elinde yamaha a300 ve a1000 rtm leri olan bu konu altinda paylaşimini sunsun yani demek istediğim s650 rtm ler calişsin kıt olarak sadece standart bi kit atacam üstüne...bu konu salim üstanın s650 set yapımından vaz gectiği icin ve s650 alan arkadaşlar set konusunda sıkıntı cektikleri icin acilmiştir fakat setten cok buyuk beklenti icinde olmayalim arkadaşalr cunku bu tamamen amator ev calişmasi seslerde balans falan olmayacak yani yarın oburgun bana sitem etmeyin..

buyrun ilk paylaşim artık seslere efek falan verip kaydedersiniz ....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: s650 set calişmasi

adam gibi adam ümit kardeşim helal sana kolay gelsin allah işini gücünü rast getirsin inşallah

Emegine saglk abi beklemedeyiz insallah hayirlisi olur

Hocam Bi sorum olacak.. PA600 de kayıt özelligi yok . kayıt yapamıyorum.. farklı bi şekilde kayıt yapabilir miyim

Demolarınız gayet tatminkardı. Bence mükemmel... Kolay gelsin.

Bı arada demo video koyabilirmisiniz.1-2 ses gibi.basarılar dilerim size.İnsallah bu gibi paylaşımlarla s650 iyileşir .adamlar Orj exp. Nına klarnetin en kötüsünü koymuş masus.elektro desen ikiside aynı hoş a2000 de aynıyaa.bu kadar ekmek bu kadar köfte misali.iyisi yerine kötüsünü koymuşlar

Ümit üstat... Açıklamaların ve yapacağın çalışmaların için şimdiden teşekkür ederim. S650 de önemli olan bence ses. Hazırlayacağın exp. packte Türk perc kiti olduktan sonra zaten ritimleri USB den okutabiliyoruz. Demolarındaki kemençe, tulum, kuru bağlama, zurna ve yaylı gayet güzeldi. Roland sax., edi zurna, arabesk zurna, ney vs... gibi sesler ihtiyaçları karşılayacaktır.

demolardaki kemence ve kuru bağlama kılıtli usb lere ait onlar olmayacak arkadaşlar bunları paylaşmami istemeyin hak sahiplerine saygısızlık yapamam... ikinci konu ritim konusu kit dizilimi 54tuştan ibaret hic bir kiti caliştirmiyor buda sıkıntı yani sadece piyasadaki en cok kullanılan sesler yapmaya caliştim dediğim gibi fazla bişi beklemeyin tamamen amator bir calişmadir...

çalışmalarınızda başarılar...
merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.. bence ritim konusuna fazla takılmaya gerek yok zaten usb den ritim okutuyoruz ve hemen hemen herkesin elinde yeterli ritim arşivi vardır..sadece türk sesleri konusunda sıkıntı özellikle macun sesler olması güzel olur bence..16mb sadece ses için bence tatmin edecek kıvamda..

buyrun arkadaşlar gule gule kullanın...... link ilk mesajda........