• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s900 lambada

windman1981

TM 2014 Demo Yarışması İkincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR S-950
nerden estiyse aklıma. latin rüzgarı lambada. çalarken çok eğlendim. sizlerle de paylaşmak istedim. hücum kayıt sayılır. :)

kaomanın 1980li yılların sonunda başlattığı bir akımın ürünü olan lambada o yıllardan sonra türk filmlerinede konu olmuştu ve yaşar alptekin bu danstürünün örnklerini sergileyen bir filmede imza atmıştı o yıllarda çokta tutulmuştu halen daha sahnelerini hatırlarım ..fakat bu kaydında çok çok güzel oldu ben bunada değinmeden geçemiycem on numara yani nasılda hatırladın nerden estiyse beni çok eskiye götürdü güzeldi teşekkürler eline sağlık ali kardeş butonum yok ama hepsini toptan atacam heralde..sağlıcakla kalinşallah.

kaomanın 1980li yılların sonunda başlattığı bir akımın ürünü olan lambada o yıllardan sonra türk filmlerinede konu olmuştu ve yaşar alptekin bu danstürünün örnklerini sergileyen bir filmede imza atmıştı o yıllarda çokta tutulmuştu halen daha sahnelerini hatırlarım ..fakat bu kaydında çok çok güzel oldu ben bunada değinmeden geçemiycem on numara yani nasılda hatırladın nerden estiyse beni çok eskiye götürdü güzeldi teşekkürler eline sağlık ali kardeş butonum yok ama hepsini toptan atacam heralde..sağlıcakla kalinşallah.

yunus abim. değerli yorumun için çok teşekkür ederim. latin ritimlerini kurcalarken geliverdi aklıma işte. :) ayrıca teşekkür butonunun ne önemi var abicim aramızda. saygılar dilerim.

çok güzel orjinal olmuş abi
geçen sene bende çalıyordum hakikaten çok zevkli oluyor :D
parçanın diğer adı levas`s polka
teşekkürler.