• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s900 moğollar gam yükü fon müziği

İlk mesajımda şarkının giriş kısmındaki orijinal ses için kabak kemane demiştim ama büyük hata yapmışım sonradan hatırladım "yaylı tambur" olacaktı tekrar eline sağlık Ali kardeşim....

murat abim doğrudur. ilgin için çok teşekkür ederim. orjinal eserin bütününde duygu temasını en iyisi yansıtan ses yaylı tambur. tabi s900 de öyle bir sample ses olmayınca ve eldeki mevcut yaylılarıda ben ustaca kullanamadığım için farklı sesler kullanmaya çalıştım. aslen birazda aceleye geldi. böyle çalışmaları aslında aceleye getirmemek lazım. (bunu henüz yeni anladım. :)) kulak alışkanlığı maalesef hataları görmemi engelliyor. ama fırsatım olursa, tekrar yapmaktan sıkılmazsam dahada iyi bir hale ve daha uzun bir kayıt yapmayı düşünüyorum. söz vermeyeyim yalnız. (sağıma soluma, ruh halime göre :))

quantize kaymaları haricinde çok iyi olmuş..elinize sağlık..

kısık seste 1/16 hihat konulursa ritim takibi daha iyi yapılacağından quantize sorunlarının önüne geçmiş olursunuz..yada yükses seste yapıp sonra silebilirsiniz(benim yöntem)

counter hocam. sizede yorumunuz ve tavsiyeleriniz için ayrıca çok teşekkür ederim. yorumlarınız sayesinde daha iyi işler çıkacaktır diye düşünüyorum. saygılar dilerim.

teşekkürler..devamını bekleriz...