• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sağ-Sol Pitchbendli Or700 ilk prototipi

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar...

Or700 ün pitchbendninin ilk denemesi yapıldı. OR700 'e en uygun pot ve mekanizma seçilerek son halini aldı.

Sistem Roland serilerininkine benziyor. Uzun süren malzeme uyumluluğu araştırmalarından sonra bu tarz Joystickte karar kılındı.

Can abi,1,5 - 2 ay gibi bir süre sonra tüm malzemeleri temin edeibleceğini ve isteyenlerin bu işlemi yaptırabileceğini belirtti...

Piyasada hiç bir sıfır or700 e bu pitchbend takılmayacak, sadece isteyen kullancılar özel gönderip taktırabileceklerdir.

Sağ-Solculara müjdemiz olsun.

Ben denedim çok rahat ve sağlam. Altta bulunan malzemenin boyası hiçbir şekilde çizilmiyor ve el teri nedeni ile kararmıyor.

buyurun fotoları

aletin değeri bir okadar daha artıcak diye düşünüyorum fiyat nedir bu işlemin

helal olsun bunuda yaptılar sonunda..emeklerinizi kutluyorum gerçekten takdire layıksınız.
Bu arada müdür senin oda hep dağınıkmı böyle :D

Roland pıctbender ine benziyor,tebrikler salim gene yapmışsın yapacagını,soldaki kağıtta duble yazıyo kaç duple attın bu iş bitene kadar :D şaka tabi.
Bu arada müdür senin oda hep dağınıkmı böyle

Fİlozoflar sadece işlerine odaklandığı için düzen sonraki pilandır :)...

Hadi hayırlı olsun tüm or700 cülere.Yamaha kullanmak istemeyenleri en büyük bahanesi olan yatay pitchbend sorunuda ortadan kalktığına göre,bakalım bu sefer neyi bahane edecekler?

önemli bi proje daha gerçekleşmiş oldu böylece yamaha can bey salim abi batuh ve doğdu-orhan ve daha bi çok isim arkasında varken dahada iyi olacak bundan kuşku yok.can beyden sample yükleyebi,leceğimiz bi kalvyeye çalışma bekliyoruz :) çokmu şey istiyorum bilmiyorum ama s900 de varmı bu özellik bilmiyorum şöyle tyros 3 kadar tuzlu olmayacak bi alete...

İleri itince modulation da oluyordur mutlaka. cok güzel olmus tebrikler.

inanın işte bu mükemmel bir şey...teşekkürler...

ben bunu tyros 3 e de istiyom salim.tabii uyarsa.benim için farketmez fakat müşterilerim t3 de yatay olsaydı diyor.insanların eski alışkanlıkları kolay bırakılmıyor.
or700 yeni pichbend hayırlı olsun çok sevindim.artık kimse bahane üretemeyecek.emeği geçen herkese teşekkürler.