• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sağ-Sol Pitchbendli Or700 ilk prototipi

fiyat konusu hala kesinlik kazanmadı galiba v1 den v2 ye gecis ile birlikte

Cevap: Sağ-Sol Pitchbendli Or700 ilk prototipi

.
Sevgili Salim.
projenin fiyatlandırılması hangi aşamada. sanırım can bey bu konuda bir açıklama yapacaktır.

hocam bu org satılıkmı,,,ben değilde arkadaşım or 700 bakıyo,,,biraz önce konuştuk,,,betermen arkadaşımız da sağolsun ilgisinden dolayı teşekkürler,,,arkadaşımızda sağ sol ptcbenderli olunca almak istedi,,,fiatı nedir neredesiniz duruyormu,,

hocam bu org satılıkmı,,,ben değilde arkadaşım or 700 bakıyo,,,biraz önce konuştuk,,,betermen arkadaşımız da sağolsun ilgisinden dolayı teşekkürler,,,arkadaşımızda sağ sol ptcbenderli olunca almak istedi,,,fiatı nedir neredesiniz duruyormu,,

Sevgili fereza
bu klavye Dr. Salim tarafından Can BAŞAR projesi olarak sağ sol pitcbend yapıldı. ve yamahacıların özellik v1 ve v2 kullanıcılarına sunuldu. ancak pichbend fiyatı belirlenmedi henüz. burada kullanılan pitcbend roland modelidir. zaten Sayın Salim beyde konunun başında açıklamaları yaptı ve yamaha kullanıcılarının yorumlarına sunuldu. Almış olduğunuz herhangi v1 veya v2 klavyeyi bu tip sağ sol pitchbende çevirebileceksiniz.

pardon hocam benım jeton anca düştü :D :D

teşekkürler bilgilerin için

bi akrabam ketronu uygulamıştı tyros2ye denedim sağlıklıydı.Kasa dizayni oldukça güzel olmuş İzmirdede takan vardı roland olarak ama kasayı berbat ediyor gördüm.Ama artık ben üstündekini alışmış durumdayım ve diğerinede geçmeyi düşünmüyorum biraz marjinal olmak lazım :p

güzel bir çalışma... isteyen taktırır isteyen taktırmaz ...emek verenlere teşekkürler.

benim orgun pichbenti de sağ sol ve modülasyon işlemini de yapıyor güzel bişey

bi akrabam ketronu uygulamıştı tyros2ye denedim sağlıklıydı.Kasa dizayni oldukça güzel olmuş İzmirdede takan vardı roland olarak ama kasayı berbat ediyor gördüm.Ama artık ben üstündekini alışmış durumdayım ve diğerinede geçmeyi düşünmüyorum biraz marjinal olmak lazım :p

Üstadıma katılıyorum.Ancak yataya alışmış olanlar için zor olabilir.Şimdi bana yatay zor gelmeye başladı.pa800'ü de dikeye mi çevirsek ne :D