• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sağ-Sol Pitchbendli Or700 ilk prototipi

''pimp my ride'' yamaha :D

resimler görünür halde dir

proje için tşk ler can başar paylaşım tşk ler salim kara

Emeği geçen herkese teşekkürler..Ben pek kullanmasamda tercihleri doğrultusunda kullanacak arkadaşlar için çok yararlı ve gerekli bir çalışma olmuş..Hayırlı olsun...

cüzzi bir fiyat olursa neden olmasın can bey bir acıklama yapsa bizde rahatlasak

sağ solculara hayırlı olsun diyelim. dikey yatay daha iyi bence.ama tabi alışkanlık yapmış ise isteyen taktırır:)

bu ilavenin parça maliyetleri daha net değil.bunun için biraz sabırlı olun farklı fiyat teklifleri ile açıklaacağım.
mesela sadece pitch bender veya v2 update ve pitch bender paketi gibi.
önce bu mekanizmanın sağlıklı çalışacağına inanmam gerekiyor.

Projede emeği geçen herkese teşekkürler.
Can beyin farklı fiyat teklifleride bana göre daha olumlu geldi. Çünkü V1 den V2 update yaptırmak isteyenler böylelikle hem update hemde pitch bend değişikliğinin bir arada daha uygun fiyata geleceği kanaatindeyim.
Ayrıca sağ sol alışkanlığı için pitch ben iyi ama modülasyon için iyi değil diye düşünüyorum çünkü modülasyon tekerleği yaylı olmadığı için istediğimiz oran kadar ve istediğimiz süre kadar modülasyon yaptırabiliyoruz. Bu tip de ise kendimiz yukarıya doğru tutarak modülasyon yaptırmak zorundayız. bu da demek oluyorki akor basmayacağız. Yinede çalışma güzel. Kullanıcıların isteğine bırakılmış olması da güzel kim nasıl istiyorsa öyle kullansın.
Projede emeği geçenleri kutluyorum. Haydi hayırlısı olsun...

Moderatör tarafında düzenlendi:
tşkürler ancak fiyatını açıklamak çok mu zor ?