• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sahte doların adı Düğün doları olmuş. Lütfen el atalım

Cevap: Sahte doların adı Düğün doları olmuş. Lütfen el atalım

evet arkadaşlar rezilliğin son perdesi bunun olması normaldi ben 1985 senesinde düğünlere gitmeğe başladım ozamanlar orkestra vardı gittiğimiz heryerde alkışla karşılanır alkışla uğurlanırdık çalarmışınız lütfen diye yalvarırlardı istekler için parada kazanırdık sandalye taşımaz ışık düzeni kurmazdık hiç bir şeye karışmazdık müzisyendik yani ama şimdisiz öylemisiniz yok gördüğüm kadarıyla değilsiniz çoğunuz hamal gibisiniz birde sırıtıyorsunuz açık kasa arabalarda o rezil sandalye ve ışık sisteminizle evet gelelim sadede adamlar tabiki sahte dolar atacaklar kardeşim laptoptan ver gelsin yapıyorsunuz
ustalar evde çobanlar sahnelerde bilader yaşım 42 hala müzik yapmak adına metodlarla uğraşıyorum yok öyle bedava para iyi oluyor sizin gibilere sahnede müzisyen yok ne emeği çoğunuz dj muhabbetine girmişsiniz hava çok sanaat yok sanaat yoksa parada yok ha gerçek anlamda müzik yapan gençler sözlerim sizleri bağlamaz saygılar

evet arkadaşlar rezilliğin son perdesi bunun olması normaldi ben 1985 senesinde düğünlere gitmeğe başladım ozamanlar orkestra vardı gittiğimiz heryerde alkışla karşılanır alkışla uğurlanırdık çalarmışınız lütfen diye yalvarırlardı istekler için parada kazanırdık sandalye taşımaz ışık düzeni kurmazdık hiç bir şeye karışmazdık müzisyendik yani ama şimdisiz öylemisiniz yok gördüğüm kadarıyla değilsiniz çoğunuz hamal gibisiniz birde sırıtıyorsunuz açık kasa arabalarda o rezil sandalye ve ışık sisteminizle evet gelelim sadede adamlar tabiki sahte dolar atacaklar kardeşim laptoptan ver gelsin yapıyorsunuz
ustalar evde çobanlar sahnelerde bilader yaşım 42 hala müzik yapmak adına metodlarla uğraşıyorum yok öyle bedava para iyi oluyor sizin gibilere sahnede müzisyen yok ne emeği çoğunuz dj muhabbetine girmişsiniz hava çok sanaat yok sanaat yoksa parada yok ha gerçek anlamda müzik yapan gençler sözlerim sizleri bağlamaz saygılar

kardeş artık millet te orjinal halini istemeye başladı
özellikle genç kesim senin çaldıgını deyil bilmem kim sanatcıdan leptoptan istiyor
düğün sahipleri gelin damat kendi dans pasta yemek müziklerini kendileri getirip bunları çalın diyorlar
tabiki köy düğünlerinin çoğunda canlı performansını sergiliyosun ve leptoptan calmaya kalkınca da istemiyorlar canlı istiyorlar

yakında herbirimiz bir düğün salonunda dj kabiniyle iş bitiricez buraya doğru gidiyoruz

sahte dolar işi gercekten kötü cok kötü
yanımda davulcu arkadaş varsa hemen topluyor bunları ve birdahaki atıcakları zaman düğün sahiplerine satıyor
çözümü böyle bulduk kendimizce

ağzına sağlık meruş kardes..

gecen bir dügüne davetliydim orktetrada 2 korg vardi biri pa800 biri korg pa2x elektro batery üc kisilerdi caldiklari müzik ise piyasdaki hazir oyunhava md,leri adamlar birde orglarin arkasinda hop hop zipliyor sanki onlar caliyormuş gibi böylelerinede sahte dolar bile fazla:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

sahte dolar işi gercekten kötü cok kötü
yanımda davulcu arkadaş varsa hemen topluyor bunları ve birdahaki atıcakları zaman düğün sahiplerine satıyor
çözümü böyle bulduk kendimizce

Yok artıkk :D

adamı aradım uzun uzun konuştuk.
sipariş verdim 8 deste. pazarlık yaptım. uygun fiyata bana dolarları Ptt kargo ile gönderecek.
Tabi kimse almayacağı için elinde patlayacak kargo parası

İyiymiş :D ama yakalanma sakın

kişilikleri sahte olan insanlardan başkada bir şey beklenemezki dostum. bunlar şekilci ama şekilleri yuvarlak ne yapacaksın

Teşekkürler yardımlarınız için. İlan şikayetler üzerine yayından kaldırıldı.

piyasayı arttırın bence arkadaşlar ben 205 te 600 liraya düğüne gidiyordum yalnız orkestra bakıyorum millet 300 lira herşey dahil gidiyor şimdi sizce saçmadeğilmi bu olay bende neyapayım bıaktım düğünleri müzik holllerde 150 liraya çalışmaya başladım daha karlı geldi bana

arkadaşlar sahibinden com.da düğün doları yazın arama yerine çıkıyor.ilanla ilgili şikayet kısmından kalpazanlık yapılıyor sizde buna alet olmayın yazın site yöneticilerine gönderin.ben öyle yaptım.şimdi önlem almazsak çok yakında eve tutuşturmalık alaturalarla gideceğiz eve