• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 11K
Cevap: Saka gibi sifa niyetine bir tane set yok :)

SON HIÇKIRIK

Eski türk filmlerindeki ensturmanları aranje etmeye çalıştım. Kulağı iyi olanlardan kaçmayacaktır.

Kesinlikle Zaten amac az cok kafada bir fikir yaratmak Aslinda cok guzel setler var ucretli olarak ornegin mega set baya yuklu bir set demosu var YouTube de ....
Yanliz yukarda sozumu sakin yanlis anlama Salim bana ve burdaki herkese bir karsilik beklemeden yardimci oluyor ;)
AMA 80 ritim arti 20 ye yakin sese 150tl zaten cuzzi bi rakam kalkip 300 euro dememisler :) imece gibi gencleri biraz sevklendirmemiz lazim...
Insallah bende birkac demo atacam yakinda bizbizeyiz Zaten hatamizida bulmus olur duzeltiriz Bu sayede....
Elinize saglik zevkle dinledim Orhan Babanin parcasinda akorlari klavyede biraz ihmal etmeseydiniz :)
AMA son hickirik da akorlari atmissiniz yinede akorlara biraz daha egilseniz tadindan yenmicekmis :)
Bu arada zshare hemen siliyor yuklemeleri baska yere yuklemekte fayda var...

Moderatör tarafında düzenlendi:

arayan bulur

Arayan convert edilmemiş sırf tyros 4 için yapılmış kaç adet sample ses yada set bulabiliyor merak ettim. Conver edilmiş 100 lerce ses ritm bende de var

Arayan convert edilmemiş sırf tyros 4 için yapılmış kaç adet sample ses yada set bulabiliyor merak ettim. Conver edilmiş 100 lerce ses ritm bende de var

Dogru soze ne denir ;)

Insanligin senin gibi delilere cok ihtiyaci var . Iyiki varsin. Paylasim icin sana tesekkürler.
.
.
.Arkadaslar yukaridaki yaziyi ben " Delikadir " nickli arkadasimizin yaptigi paylasimdan dolayi yazmistim....Tamamiyla yanlis sayfada yayinlanmis .

Özür dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sagolasin Umitcim ikinci el liverpoolda bir ingiliz sarkici studyosunda kullanmis cok iyi durumda gator sert case ile beraber £1450 posta dahil...
Bakalim bu aksam set deneme sansim olacak ramlar yeni geldi hayirlisi artik....
Bu arada cihaz T3 :)
T4 SIFIR £3000 ikinci el £2800 civarina gidiyor cok fark var arada 300-500 olsa belki T4 alirdim...
Gerci T3 te ebayde 2050 pounda bile gideni var...
Sevgili üstad bir sorum olacakti , yurt disindan kargo ile gönderilen Orglar icin
Gümrük sorunu yasaniyormu ?

Sagolasin Umitcim ikinci el liverpoolda bir ingiliz sarkici studyosunda kullanmis cok iyi durumda gator sert case ile beraber £1450 posta dahil...
Bakalim bu aksam set deneme sansim olacak ramlar yeni geldi hayirlisi artik....
Bu arada cihaz T3 :)
T4 SIFIR £3000 ikinci el £2800 civarina gidiyor cok fark var arada 300-500 olsa belki T4 alirdim...
Gerci T3 te ebayde 2050 pounda bile gideni var...
Sevgili üstad bir sorum olacakti , yurt disindan kargo ile gönderilen Orglar icin
Gümrük sorunu yasaniyormu ?

soyle soyleyim kardesime oto teybi yolladim ikinci el 100tl gumruk odemisti...